eposta yazdır zoom+ zoom-

Deniz Çakır olayının aslı ne Sevilay Yılman yazdı

Deniz Çakır olayının aslı ne Sevilay Yılman yazdı

Deniz Çakır'ın başörtülü kızlara bir AVM'de hakaret ettiği iddiası gündemdeki yerini korurken, Habertürk yazarı Sevilay Yılman olayın farklı yüzünü köşesine taşıdı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 11-01-2019 11:15 - Güncelleme: 11-01-2019 11:15

Oyuncu Deniz Çakır'ın doğum günü kutlaması için gittiği mekanda başörtülü kadınlara hakaret ettiği iddiası günlerdir konuşuluyor. Çakır başlatılan soruşturma kapsamında bugün adliyeye giderek savcılığa ifade verdi.

Alkollü olan Çakır'ın, 6 başörtülü kadına “Burası Arabistan mı? Ne geziyorsunuz burada?” dediği iddia edilmişti. Taciz konusunu köşesinde yazan Habertürk yazarı Sevilay Yılman, bazı tanıklar ve Çakır'ın açıklamalarından yola çıkarak olayı aktardı:

"Başörtülü kadınlar alkol alan Deniz Çakır ve arkadaşlarının birbirlerinin fotoğraflarını çekerken kendi fotoğraflarının çekildiğinden şüphe duyup, “Bizim fotoğrafımızı çekiyorsunuz!” filan diyerek sözlü sataşmada bulunmuşlar. Sonra da kendilerine hizmet eden garsona alkol alan Çakır ve arkadaşlarından rahatsız olduklarını söyleyip masalarının değiştirilmesini istemişler.
Bunun üzerine de Çakır onların da duyabileceği biçimde, “Benim ne içtiğime ne yediğime niçin karışılıyor! Burası Arabistan mı?” diyerek tepki göstermiş."

Yılman, olayı paylaştıktan sonra "Zira elimizde kimin doğruyu söyleyip söylemediği ile ilgili henüz kesin bir delil yok!" diyerek yargı aşamasında gerçekleri öğrenebileceklerini yazdı.

Deniz Çakır'a Erdoğan'dan sert yanıt : 'Peh adı da sanatçıymış...'

Deniz Çakır'dan gündemi sarsan iddiaya açıklamaDeniz Çakır'dan gündemi sarsan iddiaya açıklamaDeniz Çakır'dan gündemi sarsan iddiaya açıklamaDeniz Çakır'dan gündemi sarsan iddiaya açıklamaHABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

 

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Deniz Çakır olayının aslı ne Sevilay Yılman yazdı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR5 YORUM
  • Karşıyaka 11 Ocak 2019 13:02 Başörtülülerin içki içilen mekanda ne işleri vardı peki? Allah'ın haram kıldığı içkiye bugzetmek ve orada olmamak gerekmez miydi? Doğruya doğru...

    CEVAP YAZ 0 7

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro