eposta yazdır zoom+ zoom-

Deniz Çakır doğru mu söylüyor? Hadi Özışık açıkladı

Deniz Çakır'ın kafede başörtülü kadınları taciz ettiği iddiası gündeme oturdu. İnternethaber Yayın Grubu Başkanı Hadi Özışık, Çakır'ın soruşturma kapsamında dün savcılığa verdiği ifadesini değerlendirdi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 12-01-2019 09:58 - Güncelleme: 12-01-2019 09:58

Oyuncu Deniz Çakır'ın bir doğum günü kutlaması için arkadaşlarıyla beraber bir kafede başörtülü kadınları taciz ettiği iddiası tartışılmaya devam ediyor.

ÇAKIR KENDİSİNİN TACİZE UĞRADIĞINI İDDİA ETTİ
İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekili Murat Çağlak tarafından ifadesi alınan Deniz Çakır'ın kendisinin uzaktan tacize uğradığını iddia etti. Kafalar fena halde karıştı.

Türkiye'nin konuştuğu oyuncunun yaptığı son açıklamalar gazeteci Hadi Özışık'ın gündemindeydi. Özışık, youtube kanalında Çakır olayını değerlendirdi.

Kamera kayıtlarına bakılmasını isteyen Çakır'ın "hayatım boyunca hiç kimsenin hayat tarzına müdahalede bulunmadım, özgürlüklerden yana oldum" açıklamasını aktaran Özışık, konuşmasına şöyle devam etti:

"Deniz Çakır böyle bir işe girmemişse kameralarda da böyle bir şey gözükmüyorsa tabiki de Çakır'a hak vermek lazım. Karşı taraf Deniz Çakır'a herhangi bir taciz de bulunmuşsa en az Ankara'daki eli kırılası kadın kadar haksızlıktır alçaklıtır diyebilirim.

"ŞİMDİ İŞ KARŞI TARAFA DÜŞÜYOR"
Şimdi iş karşı tarafa düşüyor. Gerçekten hala ısrarlılarsa hakarete uğramışlarsa taciz edilmişlerse onlar da buna göre açıklama yapmak ya da ispat etmek zorundalar.

"DENİZ ÇAKIR'INKİ MUAMMA"
Deniz Çakır ile Ankara'daki ruh hastası kadını birbirinden ayıralım. Onun yaptığı her şey ortada. Deniz Çakır'ınki ise muamma. Dolayısıyla birbirinden ayıralım. Var yok henüz tartışılıyor."

Restoranda çirkin olay! Başörtülü kadına böyle saldırdı

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Deniz Çakır doğru mu söylüyor? Hadi Özışık açıkladı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR30 YORUM
  • Misafir 14 Ocak 2019 09:11 içki mekan deyil Deniz Çakır sarhoşken iken mekana gidiyor

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro