YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 13 Kasım 2018 09:48 - Güncelleme: 13 Kasım 2018 09:53

Dengeyi korumamız gerekiyor.

Bugün 13 Kasım Salı... Mars günündeyiz...

Oğlak burcunda ilerleyen Ay güne kararlı ve ciddi enerjiler veriyor.

Sabah saatlerinde Ay, Terazi burcundaki Venüs ile dik açı yapacak. Hem kariyer hem de aile alanında ilişkilerdeki dengeyi korumamız gerekiyor. Çevremizdeki kişilerin beklentileri öne çıkabilir. Geçmişle bağlantılı duygusal kavramlar üzerimizde baskı yaratabilir. Yakın ilişkilerde duyarlı ve sağduyulu olmaya çalışmalıyız.

Oğlak burcundaki Ay öğleden sonraki saatlerde Koç burcundaki Uranüs ile dik açı yapacak. Bu saatlerde daha huzursuz ve gergin hissedebiliriz. Hızlı ve beklenmedik gelişmeler heyecan yaratabilir. Sabırsız ve dürtüsel davranmamaya çalışalım.

Ay 18:45’de Kova burcuna geçecek. Akşam saatlerinde Ay, Yay burcundaki Jüpiter ile uyumlu görünümde olacak. Değişen enerjilerle birlikte iyimser ve rahat hissedebiliriz. Bu özel ilişkilerimize de olumlu yansıyacağı için zihinsel ve duygusal paylaşımlar artabilir.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Dengeyi korumamız gerekiyor. yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro