eposta yazdır zoom+ zoom-

Demirtaş adaylara seslendi: Haklarını helal etsinler

Demirtaş adaylara seslendi: Haklarını helal etsinler

HDP'nin cumhurbaşkanı Adayı Selahattin Demirtaş, "Burada ayak ayak üstüne atıp çayımı yudumlarken cefayı onlar çekiyor. Öyle de üzülüyorum hepsine! Bu adaletsizlikten dolayı haklarını helal etsinler." dedi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 18-05-2018 22:51 - Güncelleme: 18-05-2018 22:51

HDP'nin cumhurbaşkanı Adayı Selahattin Demirtaş, esprili bir mesaj daha yolladı. Demirtaş, Ben burada ayak ayak üstüne atıp çayımı yudumlarken cefayı onlar çekiyor. Öyle de üzülüyorum hepsine! Bu adaletsizlikten dolayı kusuruma bakmasınlar, haklarını helal etsinler.'' diye konuştu.

24 Haziran erken seçimlerinde yarışacak cumhurbaşkanı adayları içinden Muharrem İnce, Meral Akşener ve Temel Karamollaoğlu'nun da serbest bırakılmasını talep ettiği Selahattin Demirtaş'ın Twitter hesabından bir mesaj daha paylaşıldı.

"AYAK AYAK ÜSTÜNE ATIP ÇAYIMI YUDUMLARKEN CEFAYI ONLAR ÇEKİYOR'

''Diğer Cumhurbaşkanı adayları meydan meydan koşturup yorulurken, benim burada olmam büyük adaletsizlik. Ben burada ayak ayak üstüne atıp çayımı yudumlarken cefayı onlar çekiyor.''

"BU ADALETSİZLİKTEN DOLAYI KUSURUMA BAKMASINLAR"

''Öyle de üzülüyorum hepsine! Bu adaletsizlikten dolayı kusuruma bakmasınlar, haklarını helal etsinler.''

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Demirtaş adaylara seslendi: Haklarını helal etsinler haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR8 YORUM
  • Mehmet soylu 19 Mayıs 2018 09:54 İtlerinle şehit ettiğin gençler kabirde boylu boyunca yatıyor. Sen bacak yediğin halta rağmen bacak üstüne atarken onlar destursuz yatıyor, onların kusuruna bakma keyfine bak.

    CEVAP YAZ 3 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro