Demet Akbağ fit vücudu ile göz doldurdu!

Demet Akbağ fit vücudu ile göz doldurdu!

TARKAN'DAN ŞOK SÖZLER!

Ajda Pekkan ve Bülent Ersoy son albümlerinde Tarkan’la düet yapacağını açıkladı.
Ancak megastar, “Albümde şarkım var ama düet yok” diyerek şaşırttı.

2010 yılında üç albüm çıkartacağını açıklayan Ajda Pekkan’ın müjdesini verdiği bütün projelerden ses seda çıkmaması hayranlarının sabrını taşırdı. Süperstar çıkaracağı albümün Tarkan’ın ‘Sevdanın Son Vuruşu’ albümüne denk geldiği için ertelediğini açıkladı. Ünlü sanatçı 2011’in ilk aylarında çıkartacağını söylediği yeni albümünde ise Tarkan ile düet yapacağının müjdesini verdi.

Açıklama fiyasko çıktı

Ajda Pekkan’ın kış albümünden vazgeçtiği de öğrenildi. Sanatçı, yazın ortalığı kasıp kavuracak hareketli bir albüm yap mak için böy le bir karar aldığını belirtirken, ‘Tarkan’la düet yapacağım’ açıklaması da fiyasko çıktı. Bülent Ersoy’la da düet yapacağı haberleri yer alan Tarkan hepsini yalanladı. Ne Ajda Pekkan’la ne de Bülent Ersoy’la düet yapmayacağını kesin bir dille ifade eden Tarkan, “Herkesle düet yapacağım yazılıyor ama sadece şarkı için birlikteyiz. Şarkı verdiğim doğrudur ama düet yok. Stüdyo aşamasında her zaman desteğim olur ama dü et çok ay rı bir konu ” dedi.

Demet Akbağ fit vücudu ile göz doldurdu!

DEFNE SAMYELİ'NİN KEYFİNE DİYECEK YOK!

Ünlü sunucu Defne Samyeli, geçtiğimiz günlerde küçük kızı Deren ile Kanyon Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansıdı. Mgdmagazin.com'a göre, spor kıyafetleriyle dikkat çeken anne-kız, önce D&R'dan alışveriş yaptı, daha sonra mağazaları gezmeye devam etti.

Demet Akbağ fit vücudu ile göz doldurdu!

BÜLENT ERSOY İKİ YAKIN ARKADAŞI İLE İPLERİ GERDİ!

Bülent Ersoy, yakın arkadaşı Oya Aydoğan ile modacı Nur Yerlitaş'ı kendisini sırtından hançerlemekle suçladı. Aydoğan ve Yerlitaş ise, Ersoy'un aklının başında olmadığını söyledi. Her gün farklı bir polemikle adından söz ettiren Bülent Ersoy, son olarak da arkadaşı Oya Aydoğan ve modacı Nur Yerlitaş'ı, arkasından oyun çevirmekle suçladı. Geçtiğimiz günlerde Bursa'da gerçekleştirilen Zeki Müren'i anma gecesine sahneye çıkması için Oya Aydoğan ve eski yardımcısı Erkan'ın çok ısrar ettiğini söyleyen Ersoy; şöyle dedi: "Meğer sahneye çıkmam karşılığında organizasyon yapan firmadan 5'er bin lira para alacaklarmış. Ben de onlar para kazansın diye çıkmayı kabul ettim..."

ADIMI KİRLETİYOR
Bu parayı alamayan Aydoğan ve eski yardımcısının kendisi hakkında farklı dedikodular çıkarmaya başladığını iddia eden Ersoy, sözlerine şöyle devam etti: "Nur Yerlitaş ile bir olup benim sahte çanta alıp parasını vermediğime dair dedikodu çıkarttılar.Nur'un bunu yapma nedeni, katıldığım bir TV programında, çok ısrar etmesine rağmen, başka bir modacının kıyafetini giymemdir. Beni arkamdan hançerlediler!" Ersoy'un bu suçlamalarına yanıt gecikmedi. Nur Yerlitaş, kendisini şöyle savundu: "Başka bir modacının yaptığı kıyafeti neden kıskanayım? Ben yeni yetme bir modacı mıyım da bunu kendime sorun yapacağım. Kendisi provalara düzenli gelmediği için kıyafet dikmek istemeyen benim. Bülent'in adımı kirletme çabasını anlamadım. Sanırım sağlıklı düşünemiyor. Çünkü bunlar, aklı başında insanın söyleyeceği şeyler değil."

ASLA AFFETMEM!
Oya Aydoğan ise; Bülent Ersoy'un gecede sahne almasına önayak olduğunu kabul edip şöyle konuştu: "Tek kuruş para almadım. 25 yıldır dostuyum, kendisinden tek bir lira para almış mıyım, sorarım? Böylesine çirkin bir suçlamayla hiç karşı karşıya kalmamıştım. Bülent Ersoy'u asla affetmeyeceğim. Sanırım şu anda yaşadığı ilişki aklını başından aldı. Ne dediğini bilmiyor. Kesinlikle kendisiyle görüşmek istemiyorum. Bu dostluk zedelenmiştir."

Demet Akbağ fit vücudu ile göz doldurdu!

+18 BİTTİ AYSUN SEVGİLİSİNE GİTTİ!

Aysun Kayacı, rol aldığı +18 gençlik dizisi reytinglerde dibe vurup sık sık gün değiştirince bunalıma girdi. Oyuncu soluğu Londra'daki sevgilisi Efe'nin yanında aldı. Magazinplus.com'a göre, mankenliği bıraktıktan sonra Harvard'da bir dönem misafir öğrenci olan Aysun Kayacı, daha sonra oyunculuğa göz dikmişti. Birçok projede görev alan Kayacı'nın yüzü bir türlü gülmedi. Son olarak +18 isimli sitcom'da rol alan Kayacı, yeni dizisi yüzünden stresli günler yaşadı.

İŞ YOKSA AŞK VAR
Reytingleri dibe vuran +18'in sık sık gün değiştirmesi ve yayından kaldırılacağının konuşulmasıyla seksi manken soluğu Londra'daki sevgilisi Efe'nin yanında aldı. Borsacı aşkıyla birlikte romantik günler geçiren Kayacı, dizi devam ederse aşkını bırakıp Türkiye'ye dönecek.

MEÇHUL SEVGİLİ BODRUM'DA
Aysun Kayacı ve gizemli aşkı Efe, Bodrum tatilinde objektiflere böyle yakalanmıştı. Borsacı Efe Bey, magazinden uzak durmayı tercih ediyor.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2017 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro