eposta yazdır zoom+ zoom-

Özlem Yıldız Demet Akalın'dan bahsederken gözyaşlarına boğuldu!

Özlem Yıldız Demet Akalın'dan bahsederken gözyaşlarına boğuldu!

Sunucu Özlem Yıldız, teve2'de yayınlanan '2. Sayfa' programına konuk oldu. Demet Akalın ve Okan Kurt hakkında konuştu.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 11-09-2018 12:15 - Güncelleme: 11-09-2018 12:38

Demet Akalın'ı bu zor günde yalnız bırakmayan Özlem Yıldız, katıldığı '2. Sayfa' programında gözyaşlarını tutamadı. Özlem Yıldız 2005'te Sinan Serter ile nikah masasına oturmuş, 2013 yılında Sinan Serter’in iflasından sonra boşanma kararı almıştı.

Demet Akalın hakkında konuşan Özlem Yıldız, haciz işlemleri sırasında yanında bulunduğu Demet Akalın’a nasıl destek olduğundan bahsetti.Evine haciz memurları geldiği sırada Akalın’ın gözyaşları içinde olduğu konuk olduğu programın sunucuları tarafından hatırlatılınca Yıldız, “Haciz olayı yaşanırken onunlaydım, kendimi onun yerine koydum ben o dönemi nasıl atlattım diye düşündüm bu tarz durumları yaşamayanlar bilmez” şeklinde konuştu.

ŞU ANDA KİRADA OTURUYORUM
Programı izleyen bir takipçinin Demet Akalın’ı suçlayan ifadeleri karşısında gözyaşlarına boğulan Yıldız, “Evimin kapısında kamyonlar duruyordu ve oğlumun okuldan gelmesine yarım saat vardı.Yıllardır çektiğim şeyleri ben biliyorum, yıllardır Akyarlar’da tatil yapıyorum ve bu alışkanlıklarım değişmedi ancak boyumu aşan borçların altına girdim ve yaşadıklarımı sadece ben bilirim. Kısa bir süre önce sonuçlanan bir dava sonrasında yine ödeme yaptım. Bu süre zarfında ev ve arabam elimden gitti. Borçlarımı yeni temizledim ve şu anda kirada oturuyorum" şeklinde konuştu.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Özlem Yıldız Demet Akalın'dan bahsederken gözyaşlarına boğuldu! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR3 YORUM
  • k.k.k 11 Eylül 2018 13:04 Ayağınızı yorganına göre uzatın o halde. İstanbul'un gece hayatında trilyonluk insanlardan uzak kalmamak adına, boynuzdan büyük işlere giriyorsunuz, harcamalar yapıyorsunuz ondan sonra bu duruma geliyorsunuz. Birazcık mütevazi olun, gösterişten uzak olun, insanların üstündeki kıyafete, altındaki arabaya, kolundaki saate değil de insanlığına önem verin. Gözünüz hep yükseklerde. Ondan sonra düşünce tepe taklak gidiyorsunuz...

    CEVAP YAZ 1 2

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro