Demet Akalın'ı Aleyna Tilki yönetiyor!

Aleyna Tilki önceki gün annesi Havva Tilki ile birlikte Aleyna’nın kullandığı araçta objektiflere takıldı. Aleyna Tilki, Demet Akalın'ın yeni şarkısı “Ses Kes“ için yönetmen koltuğuna geçeceğini ve çok heyecanlı olduğunu belirtti.

Demet Akalın'ı Aleyna Tilki yönetiyor!

Aleyna Tilki, önceki gün yeni aldığı 700 bin liralık Porsche Macan otomobiliyle yollardaydı. Güzel şarkıcı Aleyna Tilki önceki gün annesi Havva Tilki ile birlikte Aleyna’nın kullandığı araçta objektiflere takıldı. Annesi Havva Tilki ile dolaşmaya çıkan genç şarkıcı, ışıklarda karşılaştığı habercilerin röportaj teklifini geri çevirmeyip sağ şeride çekti.

Demet Akalın'ı Aleyna Tilki yönetiyor!

Gazetecilerin röportaj teklifini aracını sağ şeride çekerek kabul eden güzel şarkıcı, Emrah Karaduman'ın stüdyosunda Demet Akalın ile buluştuklarını ve Karaduman'ın aranjörlüğünü yaptığı Akalın'ın yeni şarkısı “Ses Kes“ için yönetmen koltuğuna geçeceğini ve çok heyecanlı olduğunu belirtti.

Demet Akalın'ı Aleyna Tilki yönetiyor!

Şarkıcı, kendi klibinin de çok yakında ekranlarda dönmeye başlayacağını belirtti: “Bir önceki klibe benzese de alışılmışın dışında olan bir çalışma.”

Demet Akalın'ı Aleyna Tilki yönetiyor!

Aleyna Tilki, hayranları için müjdeli haberi vermeyi ihmal etmedi. Güzel şarkıcı “Yönetmenliğini benim yaptığım, klibim çok yakında çıkıyor aranjörlüğünü Emrah yaptı.'' ifadelerini kullandı.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro