eposta yazdır zoom+ zoom-

Davutoğlu'ndan Ak Parti isyanı! Haysiyetsiz bazı insanlar...

Davutoğlu'ndan Ak Parti isyanı! Haysiyetsiz bazı insanlar...

Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, parti içindeki trollere isyan etti. Davutoğlu; ''Kimliğini saklayan, kişiliğini saklayan, haysiyetsiz bir takım insanlar, sosyal medyanın perdesi arkasına saklanıp, bu davaya ömrünü, gecesini, gündüzünü terini katmış olan insanlara itibar suikastı yapmaya kalktılar'' dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 04-03-2018 11:36 - Güncelleme: 04-03-2018 11:36

Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, AK Parti Konya İl Başkanlığı Kongresi'ne katıldı. Davutoğlu burada bir de konuşma yaptı...

Davutoğlu, parti içinde trol ahlaksızlığı yapıldığını belirterek, şöyle konuştu: ''Sayın Cumhurbaşkanımızın geçtiğimiz hafta içinde 'Ahlaksız troller' diyerek bir kesime yönelik yaptığı doğru ve haklı çıkışı buradan teyit ediyor, takdirle karşılıyoruz. Bir hareket içinde ya dava ahlakı olur, ya trol ahlakı. İkisi birde nolmaz. Trol ahlakı bu hain FETÖ çetesinin bize bulaştırdığı bir hastalıktır.

HAYSİYETSİZ BİR TAKIM İNSANLAR...Kimliğini saklayan, kişiliğini saklayan, haysiyetsiz bir takım insanlar, sosyal medyanın perdesi arkasına saklanıp, bu davaya ömrünü, gecesini, gündüzünü terini katmış olan insanlara itibar suikastı yapmaya kalktılar. Bugün Cumhurbaşkanımızın işaretiyle bu trol ahlaksızlığına seferberlik ilan etme günüdür.

KİM BU HAREKETİN İÇİNE FİTNE SOKMAYA KALKARSA...

Kim bu hareketin içine fitne sokmaya kalkarsa, kim bu hareketin fertlerini birbirlerine karşı kışkırtmaya kalkarsa, kim en ağır iftiralarla sahte kimliklerin arkasına saklanıp bu topraklara gönlünü vermiş insanları rencide etmeye kalkarsa hepsine karşı omuz omuza durmalıyız.

TROLÜN İYİSİ KÖTÜSÜ OLMAZ

Çünkü trol ahlaksızlığı, aslında ahlak terörüdür. Terörün iyisi kötüsü olmadığı gibi trolün de iyisi kötüsü, bizim yanımızda bizim karşımızda olanı olmaz. Asla gıybet etmeyelim. Birbirimizle tartışalım; ama asla gönül kırmayalım. Bu davaya baş koyalım ama dava arkadaşımızın gönlüne asla herhangi bir yanlış kanaat koymayalım''.

Ahmet Davutoğlu: Esad'ı ikna etmeye çalıştık!

Davutoğlu'ndan çarpıcı 28 Şubat mesajı! Hain FETÖ...

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Davutoğlu'ndan Ak Parti isyanı! Haysiyetsiz bazı insanlar... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR28 YORUM
  • Misafir 05 Mart 2018 14:41 İlk iki döneminde sempati,çok büyük bir umut ve samimiyetle bu günkü iktidara oy verdim...İlk seçim kazanıldıktan sonra,ağabeyi milletvekili seçilen bir arkadaşımı arayıp tebrik etmiş ve sonra şunları eklemiştim."İlk seçimde aday olanlar;eski ünlü politikacılardan,zengin para babalarından,aşiretlerden,ünlü sporcu,artist,şarkıcı gibi medyatik kişilerden olabilir...Ama zaman içinde bunlar partiden tek tek temizlenmeli!" Ne yazık ki rüşvet alanları,ihale yolsuzluğu yapanları,şehir imar planını kendi arsalarına göre planlayanlar ve sonrasında yeni yapılan şehir hastanesinin yanı başındaki arsalarının üzerine binalar dikip müteahhitlik yapıp ev pazarlayanları bile ayıklayamadılar,bunları en ağır bir şekilde ifşa etmediler,ihraç etmediler,ve hapisle cezalandırmadılar...Yapsalardı milletin baş tacı olurlardı oysa!Allah adaleti sever ve kulundan da onu ister!

    CEVAP YAZ 1 0
KİMDİR ?
Ahmet Davutoğlu
AHMET DAVUTOĞLU KİMDİR?

26 Şubat 1959’da Konya’da doğdu. Ortaöğrenimini İstanbul Erkek Lisesinde tamamladı. 1983–84 eğitim öğretim yılında Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Ekonomi b&oum

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro