YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 23 Şubat 2018 00:13 - Güncelleme: 23 Şubat 2018 00:15

Dalgın ve dikkatsiz olabiliriz

Bugün 23 Şubat Cuma... Venüs günündeyiz...

Ay 03:07’de İkizler burcuna geçecek. Önümüzdeki iki gün zihinsel faaliyetler ve iletişim trafiği hızlanırken, yakın çevremizdeki kişilerle daha fazla ilgilenebiliriz.

Sabah saatlerinde Ay, Balık burcundaki Güneş ile dik açı yapacak ve ilk dördün fazına ulaşacak. Duygu ve düşüncelerimiz arasında bazı çelişkiler hissedebiliriz. Geçtiğimiz yeniayda oluşmuş bazı düşüncelerin ve planların gidişatını etkileyecek önemli işaretlerle karşılaşabiliriz. Çok sayıda haber duyabilir, bilgi paylaşımlarıyla karşılaşabiliriz.

Akşam saatlerinde ise Ay, Balık burcundaki Merkür ve Neptün ile dik açı yapacak. Bilinçaltımızdaki bazı kavramlar ve duygularımız düşüncelerimizi etkileyebilir. Zihinsel karmaşa yaşayabilir, dalgınlık ve unutkanlıklardan zarar görebiliriz. Melankolik olabileceğimiz gece saatlerinde çevreden gelen etkilere karşı daha hassas olabilir, duygusal iniş çıkışlarla karşılaşabiliriz. Zihnimizi ve duygularımızı sakinleştirecek meditasyon vb. çalışmalar yapabiliriz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Dalgın ve dikkatsiz olabiliriz yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro