eposta yazdır zoom+ zoom-

Cumhuriyet'te Erdem Gül bombası! Yeni Ankara Temsilcisi kim oldu?

Cumhuriyet'te Erdem Gül bombası! Yeni Ankara Temsilcisi kim oldu?

Cumhuriyet gazetesinde genel yayın yönetmenini ardından Ankara Temsilcisi de görevden alındı. 4 yıldır Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi görevini yürüten Erdem Gül’ün yerine savunma muhabiri Sertaç Eş yeni Ankara Temsilcisi oldu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 09-09-2018 14:48 - Güncelleme: 09-09-2018 14:48

CUMHPURİYET Vakfı yönetiminde yaşanan yönetim değişikliğinin ardından, Cumhuriyet Gazetesi’nde taşlar yerinden oynamaya devam ediyor. Murat Sabuncu'nun görevden alınıp yerine Aykut Küçükkaya'nın  getirilmesinin ardından, şimdi de Ankara Temsilciği’nde görev değişikliği yaşandı.

Yaklaşık 4 yıldır Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi görevini yürüten ve Can Dündar ile birlikte cezaevine girip çıkan Erdem Gül görevden alındı. Gül'ün yerine gazetenin savunma muhabiri Sertaç Eş Ankara Temsilcisi koltuğuna oturdu. Sertaç Eş’in isminin ise künyede yarından itibaren yer alacağı öğrenildi.

Bu arada, Cumhuriyet Gazetesi Ankara Haber Müdürü Ayşe Sayın'ın da görevi bıraktığı öğrenildi. 

SERTAÇ EŞ KİMDİR?... Gazeteciliğe Cumhuriyet Gazetesi’nde başlayan Eş, görevini 20 yıldır Başbakanlık, Cumhurbaşkanlığı ve savunma muhabirliği yaparak sürdürüyordu. Eş, Çağdaş Gazeteciler Derneği’nin 2012 Behzat Miser Haber Ödülü’nün de sahibi. 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Cumhuriyet'te Erdem Gül bombası! Yeni Ankara Temsilcisi kim oldu? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro