eposta yazdır zoom+ zoom-

Cumhurbaşkanlığı'ndan çok önemli açıklama! Elimizin tersiyle...

Cumhurbaşkanlığı'ndan çok önemli açıklama! Elimizin tersiyle...

ABD ve Türkiye arasında rahip Brunson'un iade talebinin reddedilmesiyle başlayan kriz devam ederken ABD'den Brunson'u bırakın kriz bitsin mesajları geldi. Cumhurbaşkanlığı'ndan konuyla ilgili ise yeni bir açıklama geldi. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Devletimiz ekonomi, güvenlik ve dış politika alanlarında kendisine dışarıdan dayatılan formülleri elinin tersi ile itiyor'' dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 24-08-2018 15:19 - Güncelleme: 24-08-2018 15:19

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Devletimiz ekonomi, güvenlik ve dış politika alanlarında kendisine dışarıdan dayatılan formülleri elinin tersi ile itiyor. Milletin yönlendirmesiyle kendi kararlarını kendi veriyor ve kazanıyor" ifadelerini kullandı.
 
 Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, twetter hesabından, "Devletimiz ekonomi, güvenlik ve dış politika alanlarında kendisine dışarıdan dayatılan formülleri elinin tersi ile itiyor. Milletin yönlendirmesiyle kendi kararlarını kendi veriyor ve kazanıyor. Ülkemize yönelik saldırılan altında yatan gerçek tam da budur" paylaşımında bulundu.

AB'den ABD'yi çıldırtacak adım! İran'a...

Güney Afrika'dan ABD Başkanı Trump'a tepki

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Cumhurbaşkanlığı'ndan çok önemli açıklama! Elimizin tersiyle... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR20 YORUM
  • Misafir 24 Ağustos 2018 20:48 Kilit bir cümle yerinde bir tepki ; Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Devletimiz ekonomi, güvenlik ve dış politika alanlarında kendisine dışarıdan dayatılan formülleri elinin tersi ile itiyor'' dedi.

    CEVAP YAZ 2 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro