Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Türkiye güvenli liman olmaya devam edecek

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, bayram namazını İstanbul'da kıldı. Oktay, "Bütün dünya, özellikle coğrafyamız sıkıntılı bir süreçten geçerken, Türkiye güvenli liman olmaya devam ediyor ve devam edecek. Her türlü şartlarda, çok daha güçlenerek yoluna devam edecektir." dedi.

Namazın ardından Oktay, camideki vatandaşlarla bayramlaştı. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, namaz çıkışında gazetecilere yaptığı açıklamada, "Ülkemizin, milletimizin Kurban Bayramı'nı tebrik ediyorum. İnşallah birlik ve beraberliğimize vesile olur, birlik ve beraberliğimizi güçlendirmemize vesile olur." diyerek, tüm İslam aleminin bayramını tebrik etti.

''TÜRKİYE GÜVENLİ LİMAN OLMAYA DEVAM EDECEK'' Oktay, "Bütün dünya, özellikle coğrafyamız sıkıntılı bir süreçten geçerken, Türkiye güvenli liman olmaya devam ediyor ve devam edecek. Çok daha güçlenerek, her türlü şartlarda, çok daha güçlenerek yoluna devam edecektir. Ben bu güzel bayram sabahı sadece mesajı vermek istiyorum." diye konuştu.

  • Siyaset 21 Ağustos 2018 09:02
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Türkiye güvenli liman olmaya devam edecek videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro