eposta yazdır zoom+ zoom-

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İzmir açıklaması olay!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İzmir açıklaması olay!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Beştepe'deki konuşmasında, 'Belediye başkanı olduğum dönemde İstanbul'da su yoktu, şimdi İzmir'de olmadığı gibi' dedi

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 19-05-2017 16:50 - Güncelleme: 19-05-2017 16:50

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe'de 19 Mayıs programında gençlerle bir araya geldi.

Eski İstanbul'daki sıkıntılardan bahseden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Çoğunuz benim İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olduğum dönemi bilmiyordunuz. İstanbul'da su yoktu, şimdi İzmir'de olmadığı gibi.

ÇÖP DAĞLARI ALMIŞ BAŞINI GİDİYORDU

İçme suyu istasyonları vardı. Çöp dağları almış başını gidiyordu. Hava kirliliği artmıştı, gazeteler zehirlenmeyin diye maske dağıtıyordu. Hamdolsun biz geldikTrakya'dan, dağlardan İstanbul'a aktardık. İstanbul'un su sorununu o gün bugündür çözdük." dedi.

NASIL TÜRKİYE ALDIK, GELDİĞİMİZ NOKTA ORTADA

Çöp istasyonlarını oluşturduklarını ve çöplerin gübre haline getirildiğini söyleyen Erdoğan, "Çöpleri ayıkladık. Doğalgazı süratle evlere yaymaya çalıştık ki kirli havayı ortadan kaldıralım. 2,5 milyar dolar borçla devraldık. Yatırımlara devam ettik ve borcu indirdik ve cezaevine girdik. Biz böyle çalıştık. Sevda olmayınca, aşk olmayınca bu iş olmaz. O gün bugün İstanbul'u İstanbullu başkasına vermedi. Türkiye'de de bizim derdimiz aynı. Nasıl bir Türkiye aldık, geldiğimiz nokta ortada" şeklinde konuştu.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İzmir açıklaması olay! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR15 YORUM
  • Turgut Şentürk 19 Mayıs 2017 20:56 Allah senden razı olsun reis. Sayende uçakları havada görenler uçaklarla yolculuk yapıyorlar. Kara yollarında saatlerce mücadeleedenler otoban denen yollara huzurlular. Bırak ilaç bulmayı hastane köşelerinde rezil rüsva olanlar hatta ölü gidenler vardı, bugün en iyi imkanlara sahibiz. Kıskançlık bu hainlerde haset ve fesat doğuruyor. Kısaca insanlar layık oldukları şekilde yaşarlar. İzmirlilerin içindeki kurumuş odunların yanında körpe fidanlarda yanıyor malesef. İnşallah İzmir in üzerinden ölü toprağı kalkacaktır yakında.

    CEVAP YAZ 0 35
KİMDİR ?
Recep Tayyip Erdoğan
RECEP TAYYİP ERDOĞAN KİMDİR?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan 26 Şubat 1954'te İstanbul'da doğdu. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro