Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ağlatan video

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan eşi Emine Erdoğan ile Altındağ Kültür Sarayı'nda düzenlenen AK Parti Kadın ve Gençlik Kolları vefa iftarına katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'nın, AK Parti Kadın Kolları tanıtım filmini izlediği esnada duygulandığı gözlendi.

  • Siyaset 20 Haziran 2017 01:18
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ağlatan video videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR10 YORUM
  • salhor 20 Haziran 2017 09:59 Gözünden yaş gelebilmek, bir Müslümanın yüksek hassâsiyet göstergesidir ve bu bir ilâhî ikrâmdır. Fakat ah benim sevgili cumhurreisim! Benim kızım, iki torunum 8 aydır hapiste kıvranan kat'î günahsız ve üstelik kefilim ki F.Gülen şerefsizine hiç bir zaman sempatiyle bakmayan damadımın mahkemesini bekliyorlar. Gözyaşları sel gibi. Moraller sıfır ve elbette beraat edecek; fakat devletine küsmüş durumda sayenizde hepsi de. Ben de aynı psikolojideyim. Sâye-i devletinizde, kuruluşundan beri AKP'li ve hiç bir Allah kulundan zerrece kılavuzluk, ilham almayacak derecede şiddetli milliyetçi, Elhamdu lillâh hepsi müslüman bir değil iki geniş aile, haritada kaçacak bir memleket arayacak hâle geldiler. Hüküm verecek mevkideki insanların titreştiklerini,hakkı teslimden korktuklarını görmek, beni nefret ettirdi. yıkkın, bıkkınız.Afv değil, hakk diyoruz; sadece mahkeme edilmeyi istiyoruz. Kimsenin şefkatine, himayesine ihtiyacımız yok. Sanmam ki anlaşılmış olayım.

    CEVAP YAZ 3 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro