eposta yazdır zoom+ zoom-

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürpriz telefon görüşmesi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürpriz telefon görüşmesi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Rusya Devlet Başkanı Putin'le sürpriz bir telefon görüşmesi yaptı. Görüşmenin ana gündemi ekonomiydi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 10-08-2018 16:44 - Güncelleme: 10-08-2018 16:44

Cumhurbaşkanı Erdoğan Putin'le telefon görüşmesi gerçekleştirdi. İki ülke arasındaki ekonomik ve ticari ilişkilerin ele alındığı görüşmenin Trump'ın Türkiye'ye yönelik yeni yaptırım kararının hemen ardından gerçekleşmesi dikkatlerden kaçmadı.

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Başkan Erdoğan'ın Bayburt ziyareti sırada gerçekleşen telefon görüşmesinde, ikili ve bölgesel konular hakkında fikir teatisinde bulunuldu.

Türkiye-Rusya arasındaki ekonomik ve ticari ilişkilerin olumlu bir seyir izlemesinden, savunma sanayi ve enerji alanlarındaki iş birliğinin sürmesinden memnuniyet duyduklarını belirten iki lider, Suriye ve Astana sürecine ilişkin son gelişmeleri ele aldı.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürpriz telefon görüşmesi! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR6 YORUM
  • Halk ödemesin....yoksulun ekmeği küçülmesin 11 Ağustos 2018 06:41 Neden sonuç ilişkisi.....yükselen dolar kuru.....beklenen iflaslar....banka iflasları.....halkın fakirleşmesi....hortumcular kol geziyor...gözleri parıl parıl parıdıypr....ah para gözün lör olsun...dün generallar hortumlamıştı....şimdi sivil jöleli kravatli...feto bıykıklı lar sırada...müslümanım diyen...nedensiz zenginleşemez...

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro