eposta yazdır zoom+ zoom-

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Rusça tweet'ler

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Rusça tweet'ler

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'le birlikte Akkuyu Nükleer Güç Santrali'nin temelini atan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusça paylaşım yaptı. Erdoğan, "Rusya ile bölgesel meseleler hususundaki işbirliğimizi de her geçen gün daha da artırarak sürdürmekte kararlıyız" ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 03-04-2018 19:19 - Güncelleme: 04-04-2018 00:19

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Akkuyu Nükleer Güç Santrali'nin temeli için düzenlenen törende bir araya geldi. İlk harçların döküldüğü temel atma töreni sonrası Erdoğan, Twitter hesabından Türkçe ve Rusça tweet attı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkçe ve Rusça attığı tweet'lerde, "Ülkemizin 30 yıllık hayali olan Akkuyu Nükleer Güç Santrali, Türkiye'nin kalkınması ve Rusya ile enerji iş birliğimiz adına tarihi bir yatırımdır. Bu yatırımın hayata geçirilmesinde emeği olan paydaşlara teşekkür ediyor, tüm yetkililerimizi tebrik ediyorum. Akkuyu Nükleer Güç Santrali'ni 2023 itibariyle işletmeye alma hedefimiz doğrultusunda hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Rusya ile bölgesel meseleler hususundaki iş birliğimizi de her geçen gün daha da artırarak sürdürmekte kararlıyız" ifadelerini kullandı.

Akkuyu nükleer santralinin temeli atıldı! Putin tarihi törene katıldı   

Akkuyu Nükleer Santrali'nin temeli atıldı Akkuyu nerede özellikleri neler

Akkuyu Nükleer Santrali’nin temeli böyle atıldı! Erdoğan ile Putin...Akkuyu Nükleer Santrali’nin temeli böyle atıldı! Erdoğan ile Putin...Akkuyu Nükleer Santrali’nin temeli böyle atıldı! Erdoğan ile Putin...Akkuyu Nükleer Santrali’nin temeli böyle atıldı! Erdoğan ile Putin...HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

 

 

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Rusça tweet'ler haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • Misafir 04 Nisan 2018 01:20 Hani yanan ormanlar ağaçlandırılıyordu: İnşaatı diktiler!.............Antalya Manavgat yapılaşmaya açıldı.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro