eposta yazdır zoom+ zoom-

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan, uluslararası yayın kuruluşu El-Cezire'ye önemli açıklamalarda bulundu.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 19-04-2017 23:08 - Güncelleme: 20-04-2017 07:51

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AGİT'in 16 Nisan'daki referandumla ilgili eleştirilerine fotoğraflarla cevap verdi. AGİT'in gözlemci olarak gönderdiği isimlerin terör örgütü temsilcileri olduğunu belirten Erdoğan, Merkel'in kendisini tebrik etmemesiyle ilgili de "Bunu bir suçluluk psikolojisi olarak değerlendirebiliriz" diye konuştu.

Recep Tayyip Erdoğan, El-Cezire kanalına konuştu. Erdoğan röportajında referandum sonucuna değindi. AGİT gözlemcilerinin terör örgütü üyesi gibi hareket ettiğini söyleyen Erdoğan, PKK bayrağını tutan kişinin bağımsız olamayacağını ifade etti. Erdoğan, "Bu adam bir terörist olarak burada raportörlük görevini yürütüyor. Bunun tuttuğu rapora gerçekten bağımsız olarak bakmak mümkün mü" ifadelerini kullandı.

"SANDIKTAN DİKTATÖR ÇIKMAZ"

Cumhurbaşkanı kendisine yönelik eleştirilere de yanıt verdi "Sandıktan diktatör çıkmaz. Diktatör çok daha değişik yollarla gelir" diye konuştu. 

Almanya Başbakanı Angela Merkel'in kendisini tebrik için henüz aramadığını da belirten Cumhurbaşkanı "Bunu bir suçluluk pskilojisi olarak değerlendirebiliriz" diye konuştu.

OBAMA BİZİ ALDATTI

Erdoğan, Suriye'deki gelişmelerle ilgili de Obama'nın kendilerini aldattığını, İran'ın ise yayılmacı politikasının üzücü olduğunu söyledi. 

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR25 YORUM
  • Misafir 21 Nisan 2017 20:59 fethullah kandırdı obama kandırdı şimdi başkan olacaksın bu ülke ne olacak peki bu millet ne olacak. durum vahim o zaman. pkk abd destegiyle gözümüzün önünde göre göre suriyede düzenli ordu haline geldi devlet kurma aşamasına getiriliyor ve biz durun bakalım şşştt abd noluyor alooo demiyoruz.

    CEVAP YAZ 0 2

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro