eposta yazdır zoom+ zoom-

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kritik görüşme

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kritik görüşme

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz Al Suud ile telefonla görüştü. İki liderin Suriye'deki gelişmeleri değerlendirdiği kaydedildi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 13-02-2018 23:57 - Güncelleme: 14-02-2018 01:09

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz Al Suud telefonda görüştü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz Al Suud'un telefondaki görüşmesinde, ikili ilişkiler ve Suriye meselesi ele alındı.

Erdoğan ve Selman bin Abdülaziz Al Suud, Suriye'nin toprak bütünlüğüne ve siyasi çözüme önem verdiklerinden bahisle bu konularda ortak çabayı ve işbirliğini artırmanın faydalı olacağını vurguladılar.

Ayrıntılar geliyor...

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kritik görüşme haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • Omar 14 Şubat 2018 02:49 Misafir bunkari nerden biliyorsun bakalim söylede kim 9ldunu bilelim.bu hükümetten önce memleketinde kibrit kutusu atabalarin kagit gibi eziliodu,parani gören o kadar sifirlan utanioduk,amerika baskaniylan görüsbilmek icin senler önceden randevu aliodun,bunlari sen benden daha iyi biliyorsun, ha diceksinki herkeslen kavgaliyiz,eger ayak öpeceksem herkeslen kavagali olayi daha iyi dimi misafirrrr.bu hükümetten önce seni adam yerine koymuyorlardi be.anlat neler ürettiniz he anlatta bilelim neyimiz vardi anlat hadi

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Recep Tayyip Erdoğan
RECEP TAYYİP ERDOĞAN KİMDİR?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan 26 Şubat 1954'te İstanbul'da doğdu. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro