eposta yazdır zoom+ zoom-

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bedelli askerlik açıklaması...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bedelli askerlik açıklaması...

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, milletvekili, belediye ve il başkanları ile bürokratlara adaylık konusunda önemli uyarılarda bulundu. Bedelli askerlik konusundaki soruyu cevapladı...

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 25-04-2018 10:07 - Güncelleme: 25-04-2018 10:24

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, partisinin dünkü MKYK toplantısında, bazıları bakanlık beklentisiyle adaylık konusunda tereddüt yaşayan milletvekillerine, “kimse işaret beklemesin, aday olmak isteyen kendi kararını kendi versin” dedi.

DAVET GELMEDEN İSTİFA ETMEYİN... Erdoğan, belediye ve il başkanları ile bürokratlara da, parti yönetiminden davet gelmeden adaylık için görevlerinden ayrılmamaları uyarısında bulundu.

KİMSEYE GÜVENCE VERMEYİZ... Erdoğan, belediye ve il başkanlarına yönelik, “işaret gelmeden kimse ayrılmasın, ihtiyaç olanlara gerekli davet yapılır” mesajını verirken, bürokratlara da, “kimse kendisine güvenip ayrılmasın, biz güvence vermeyiz” uyarısı yaptı.

BEDELLİ ASKERLİK SEÇİMDE OLMAZ... MKYK üyelerinden bazıları bedelli askerlik konusunu gündeme getirerek, “büyük beklenti var” deyince, Erdoğan, “seçim ortamında böyle bir gündemi doğru bulmam” dedi.

AK Parti milletvekili aday adaylığı şartları işte başvuru formu

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bedelli askerlik açıklaması... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR20 YORUM
  • Misafir 25 Nisan 2018 22:11 asker ocağı bu milletin en değer verdiği göz bebeği bir kurumdur. askerlik bu milletin nazarında kutsaldır. askerlik yapmayana adam denmez kız verilmez. var mı ötesi. bedelli saçmalığı ile bu milleti askerlikten ve bedelli yapanlar sayesinde bu gözde yapıdan soğutmaya ve uzaklaştırmaya çalışıyorlar. bedelli bu millete kumpastır. tezgahtır. bir daha adı bile anılmamak üzere devletin literatüründen çıkarılmalıdır. herkes paşa paşa askerliğini yapsın ekmeğini yediği ve mensubu olduğu vatanına bu kutsal namus borcunu ödesin.

    CEVAP YAZ 2 58
KİMDİR ?
Recep Tayyip Erdoğan
RECEP TAYYİP ERDOĞAN KİMDİR?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan 26 Şubat 1954'te İstanbul'da doğdu. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro