Cumhurbaşkanı Erdoğan sahnede davul çaldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün İstanbul'da 4 miting düzenliyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan sahnede davul çaldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün İstanbul'da 4 miting düzenliyor. İlk mitingini Tuzla'da yapan Erdoğan daha sonra Kartal'a geçti. Kartal'da yoğun ilgiyle karşılaşan Erdoğan çarpıcı açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Türkiye'yi eyaletlerle böleceklermiş geç o işleri. Tayyip Erdoğan'ın ağzından duydun mu böyle bir şeyi. Bunlar da iftira mekanizması çalışıyor. Yalan makinesi bunları söylemeye devam ediyor." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan sahnede davul çaldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kartal’da vatandaşlara hitap etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasının ardından sahneye çıkan Roman bir vatandaş, referandumda Evet oyu çağrısı yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan sahnede davul çaldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Romanlara yönelik sosyo-kültürel çalışmalarından söz eden vatandaş, “Bizi kanunlarla, nizamlarla ikinci sınıf vatandaşlıktan kurtaran Cumhurbaşkanımız, 2011 yılında çingenelik ibaresini kaldıran sayın Cumhurbaşkanımıza evet demek boynumuzun borcudur. Kasımpaşa Müzisyenler Derneği İstanbul Federasyonu olarak bu davulu reisimize hediye ediyoruz. Ayrı gayrı yok; tokmak da davul da başkanın elinde” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan sahnede davul çaldı

Daha sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan eline aldığı tokmakla davul çaldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın davul çalması renkli görüntüler oluştururken, vatandaşlardan büyük beğeni topladı.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro