Çukur finalinde gerçekleri öğrenen Yamaç dağıldı!

Çukur dizisinde finale 2 bölüm kala düğümler çözülüyor. Çukur'un 28 Mayıs Pazartesi yayınlanan 31. bölümünde Yamaç, Çukur'a ihanet edenin ağabeyi Selim olduğunu anladı.

İki bölüm sonra sezon finali yapacak olan Show TV'nin Ay Yapım imzalı dizisi Çukur'un son bölümü nefesleri kesti. Aliço'nun mekanına gidip düşüncelere dalan Yamaç, bu yaşadıklarının sebebini arıyor. ilk geldiği andan şimdiye kadar yaşadığı her şeyi bir bir düşünen Yamaç, kendilerine bu kadar düşman olan kişileri bulmaya çalışıyor. Aliço'dan Selim'in söylediklerini duyan Yamaç şok oluyor.

Aliço'dan duydukları sonrasında şoka uğrayan Yamaç, ipuçlarını birleştirince oklar Emrah ve Nazım'a dönüyor. Git gide şüpheleri Selim'in üstünde birleşen Yamaç, bunun olmamasını istiyor. Yamaç, kardeşinin aile içindeki kötü adam olma fikrini düşündükçe göz yaşlarını tutamıyor.

  • Medya 29 Mayıs 2018 10:43
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Çukur finalinde gerçekleri öğrenen Yamaç dağıldı! videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro