eposta yazdır zoom+ zoom-

Çok kritik açıklama: İran, son noktayı koydu!

Çok kritik açıklama: İran, son noktayı koydu!

İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif, sosyal paylaşım sitesi Youtube üzerinden yayınladığı videoda İran'ın bir daha nükleer müzakere masasına oturmayacağını açıkladı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 03-05-2018 17:37 - Güncelleme: 03-05-2018 18:13

Sosyal paylaşım sitesi Youtube üzerinden bir video yayınlayan İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif, İran'ın nükleer anlaşma konusunda bir kez daha pazarlık yapmayacağını ve müzakere masasına oturmayacağını açıkladı.

Zarif, ABD'nin anlaşmanın yükümlülüklerini ihlal ederek, anlaşmayı imzalayan diğer ülkelere 'zorbalık' yaptığını öne sürdü.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Çok kritik açıklama: İran, son noktayı koydu! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • Misafir 03 Mayıs 2018 19:06 iran, savunma adı altında silahlanıyor.hem kendi silahlanıyor ,hem de ;yemen de husileri,lübnan da hizbullahı ,ırak ve suriye de haşd i şabiti ve iran ahizmet eden militanlarını silahlandırıyor.abd ve diğer ülkeler,iran ile yaptıkları nükleer analaşmaya son vermelidir.iran ile ,yeni bir anlaşma yapmalıdırlar.iran ın silahlanmasını bitirecek,örgütlere silahlandırıp desteklemesini engelleyecek, mezhepsel istila emellerinden onu vargeçirecek maddeler içeren yeni bir anlaşma yapılmalıdır.böyle bir anlaşma hem iran ın ekonomisi için, hem de dünya barışı için elzemdir.başarılar,saygılar.

    CEVAP YAZ 1 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro