eposta yazdır zoom+ zoom-

Çirkin mesajı tepki çekmişti: O müdür hakkında flaş gelişme!

Çirkin mesajı tepki çekmişti: O müdür hakkında flaş gelişme!

Acıbadem Sağlık Grubu, Irak'ın İran sınırına yakın Halepçe kenti yakınında meydana gelen ve 500'ü aşkın kişinin yaşamını yitirdiği depremin ardından Twitter hesabından "Hazır deprem olmuş bırakalım gebersinler" mesajı paylaşan çalışanı Ö.I. ile ilişkilerini kestiklerine dair bir mesaj yayınladı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 14-11-2017 17:55 - Güncelleme: 14-11-2017 17:55

Kurumun resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, Acıbadem Sağlık Gurubu'nda müdür olarak görev yapan ve Irak'ın İran sınırına yakın Halepçe kenti yakınında meydana gelen ve 500'ü aşkın kişinin yaşamını yitirdiği depremin ardından Twitter hesabından "Hazır deprem olmuş bırakalım gebersinler" mesajını paylaşan çalışanı Ö.I. ile ilgili olarak ön soruşturma yapıldığı ve bunun sonucunda çalışan ile kurumun ilişiğinin kesildiği belirtildi.

Hastane, paylaşılan mesajdaki nefret söyleminin herkesi üzdüğünü belirtirken "İnsan sağlığı odaklı hizmet sunan, Hipokrat yemini etmiş binlerce uzmanın çalıştığı, temel insan haklarını benimsemiş bir kurum olarak Acıbadem; din, dil, ırk gibi her türlü ayrımcılığın karşısındadır ve karşısında olacaktır" ifadelerine yer verdi.

'Bırakalım gebersinler' paylaşımı müdürün başını yaktı

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Çirkin mesajı tepki çekmişti: O müdür hakkında flaş gelişme! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR8 YORUM
  • tekin 15 Kasım 2017 03:35 dogru demis. onlar hergun askerimizi olduruyor, arkamizdan lawrenslerle kirli kirli bizlere pusu kuruyorlar, bizler ise hemenden bunlara yardim etmek icin dunden hazir bekliyoruz. besletin, besleyin yilanlari da gorun bir gun palazlandiklarinda bizlere neler neler yapmalk istiyecekler...dusmanlarimizla birleserek!..aferim bizlere! dunyanin en iyi yardimseveri mevkisine eristik...

    CEVAP YAZ 3 4

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro