Cinsel gücü artıran 10 yiyecek!

Bal:bal içinde bulundurduğu boron minarelleriyle kadınlarda östrojen hormonunu dengeler. buna ek olarak boron minarelinin erkeklerdeki testosteron hormonunuda dengelediği ve hem erkek hem de kadında cinsel içgüdüyü artırdığı kanıtlandı. ayrıyeten, içerdiği vitamin b de testosteron hormonuna iyi...

Cinsel gücü artıran 10 yiyecek!

BAL:

Bal içinde bulundurduğu boron minarelleriyle kadınlarda östrojen hormonunu dengeler. Buna ek olarak boron minarelinin erkeklerdeki testosteron hormonunuda dengelediği ve hem erkek hem de kadında cinsel içgüdüyü artırdığı kanıtlandı. Ayrıyeten, içerdiği vitamin B de testosteron hormonuna iyi geliyor.

Cinsel gücü artıran 10 yiyecek!

İSTİRİDYE

İçerdiği çinko ile sperm ve cinsel dürtüyü artıran istiridyenin afrodiziyak etkisi de oldukça fazla.

Cinsel gücü artıran 10 yiyecek!

SARIMSAK

Kokusu ağır olmasına rağmen vücuttaki kan akışını hızlandıran sarımsak özellikle erkekler için çok iyi. Yemeklere biraz sarımsak katmanın bile yararı oldukça büyük.

Cinsel gücü artıran 10 yiyecek!

İNCİR

En eski meyvelerden olan inciri, tarihte çoğu uygarlık kadın cinsel organına benzetirdi. İncildede adı geçen bu meyvenin yapraklarıyla Adem ve Havva mahrem yerlerini örtmüştüler. Kleopatra'nın en sevdiği meyve olan inciri eski Yunanlılar da aşkın ve bereketin sembolü olarak kabul ediyorlardı.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro