YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 20 Mart 2017 22:04 - Güncelleme: 20 Mart 2017 22:08

Ciddi duygular karamsarlık yaratabilir

Bugün 21 Mart Salı... Mars günündeyiz...

Oğlak burcunda ilerleyen Ay kariyer ve sorumlulukları öne çıkarıyor. Bugün duygularımızı ifade etmekte zorlanabiliriz.

Sabah saatlerinde Ay, Koç burcunda gerileyen Venüs ile dik açı yapacak.

Bu saatlerde ruhsal veya bedensel hoşnutsuz ve gergin hissedebiliriz. geçmişe ait bazı konular bilinçaltımızda tuttuğumuz duygu ve düşünceler huzursuzluk verebilir.

Çevremizdeki kadın figürlerle ilişkilerde daha özenli ve anlayışlı olmalıyız. Sabah saatlerinde yapılacak kişisel bakım, estetik ve güzellik ile ilgili çalışmalar verimli olmayabilir.

Ayrıca kronik bazı sağlık sorunları da nüksedebilir. Genel anlamda keyifsizlik hissedebileceğimiz gibi, eklem, kas, diş, bel ve baş bölgesinde ağrılar oluşabilir. Kendimizi fazla zorlamayalım.

Öğle saaatlerinde Ay Boğa burcundaki Mars ile üçgen açı yapacak. Enerjimizi maddi kazançlar, iş, kariyer konularına odaklayabilir, yavaş ve güvenli adımlar atabiliriz.

Maddi manevi güven ve istikrar ihtiyacımızın artması, sahip olduğumu değerleri kaybetme korkusunu da arttırabilir. Zihnimizi sakinleştirecek ruh halimizi dengeleyecek şifa çalışmaları yapabiliriz.

Akşam saatlerinde ise Ay, Koç burcundaki Merkür ile dik açı yapacak. İletişim ve ulaşımda sorun yaşayabileceğimiz için dikkatli olmalı, özellikle yakın ilişkilerimizde özenli davranmalıyız.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ciddi duygular karamsarlık yaratabilir yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro