eposta yazdır zoom+ zoom-

CIA'in Zarrab için Türkiye'den bakın kimi kaçırmak istedi!

CIA'in Zarrab için Türkiye'den bakın kimi kaçırmak istedi!

Abdulkadir Selvi, bugünkü köşe yazısında eski MİT'çi Mehmet Barıner'in kaçırılma girişimiyle ilgili çarpıcı ayrıntılar aktardı. Meğer olayın perde arkası tam bir istihbarat savaşıymış.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 14-09-2017 07:28 - Güncelleme: 14-09-2017 08:14

Abdulkadir Selvi, CIA ve FETÖ'nün İran masasına bakan eski MİT'çi Mehmet Barıner'i kaçırarak Zarrab davasında tanık yapmak istediğini yazdı.

Barıner'in kaçırılma girişiminin Zarrab dosyasıyla bağlantılı olduğunu belirten Selvi, köşesinde Barıner'in kimliğine ilişkin ayrıntılar aktardı.

"Mehmet Barıner, MİT’e 2013 yılında giriyor. 15 Temmuz darbe girişiminden sonra FETÖ’den ihraç ediliyor. Ancak 20 ay görev yaptığı MİT’te kritik bir masada çalışıyor. Barıner, MİT’te İran masasında görev yapıyor. O nedenle Zarrab olayını yakından takip ediyor."

FETÖ'nün üst düzey isimleriyle bağlantılı olan eski MİT'çi Enver Altaylı'nın yardımıyla Barıner'i kaçırma girişiminin emniyet ve MİT'in ortaklaşa operasyonuyla engellendiğini ve bu iki ismin yakalandığını yazan Selvi, yazısını böyle tamamlıyor:

TÜRKİYE ALEYHİNE TANIKLIK YAPTIRMA OPERASYONU ÇÖKÜYOR

"Ama CIA-FETÖ ortak operasyonuyla Mehmet Barıner’in ABD’ye götürülüp, Reza Zarrab olayında Türkiye aleyhine tanıklık yaptırma operasyonu çöküyor. Reza Zarrab olayında Türkiye’den adam kaçırma dahil her türlü operasyonu yapacak kadar gözünü karartan CIA-FETÖ ortaklığı neleri yapmaz ki? Ya da CIA-FETÖ işbirliği ile şimdiye kadar neler yaptılar, kimleri kaçırdılar? Bunları da Zarrab yargılaması sürecinde öğreneceğiz."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN CIA'in Zarrab için Türkiye'den bakın kimi kaçırmak istedi! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR20 YORUM
  • Seyit 14 Eylül 2017 23:32 Daha halen uyanamamış köşe yazarları zaten rıza sarraf mit ajanı iran masasından sorumlu iş adamı rolünü oynuyor peki amerika neden turkiyede tutuklu amerikalı papazı istiyor cia ajanı olduğu için yani kısacası istikbarat savaşı var işin içinde birde fetocular devletin her kademesindeyken cia çalışıyordu şimdi tam bi iş birliği içersinde rıza sarrafta iran kolundaki fetocu miti piyonladigi için cia nın iran bağlantısını kopardı mit daha güçlü oldu o bölgede ve orta doğuda kısacası yorumun aşkı bu

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro