eposta yazdır zoom+ zoom-

CHP'li vekiller Erdoğan'a oy vermiş!

CHP'li vekiller Erdoğan'a oy vermiş!

CHP eski MYK üyesi Savcı Sayan, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde 15-20 milletvekilinin Erdoğan'a oy verdiğini iddia etti.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 17-08-2014 01:29 - Güncelleme: 28-10-2015 07:52

CHP'nin eski MYK üyelerinden, Deniz Baykal'ın en yakınında bulunmuş isim olan Savcı Sayan, TGRT Haber'de yayınlanan Türkiye'den Dünyadan programında CHP'yi topa tuttu.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun yürüyen bir felaket olduğunu söyleyen Sayan, Ekmeleddin İhsanoğlu tercihinin CHP'ye bazı kesimler tarafından dayatıldığını, eline tutuşturulan zarfı açana kadar Kılıçdaroğlu'nun bile bu isimden haberdar olmadığını iddia etti.

HER İSLAM ÜLKESİNİN BAŞINDA BİR EKMELEDDİN İHSANOĞLU VAR

Savcı Sayan, "Her İslam ülkesinin başında bir Ekmeleddin İhsanoğlu var. Türkiye'nin başına da getirmek istediler" ifadelerini kullanırken, 15-20 CHP'linin Ekmeleddin İhsanoğlu'na değil, 'a oy verdiğini söyledi.

Sayan şöyle konuştu:

Kılıçdaroğlu şimdi çıkmış, "38 52'den büyüktür" diyor. Haydaa! 38 52'den nasıl büyük oluyor? Yanıbaşındaki rakam ustası, matematik ustası Emrehan Halıcı Bey'e sorsa, belki mantık dersinden bir şeyler anlatır. 38 mi büyük, 52 mi büyük?

Ben de diyorum ki, 14 parti + dış güçler +bütün Tayyip Erdoğan düşmanları küçüktür RTE. Benimki mantıklı.

15-20 CHP'Lİ VEKİL RECEP TAYYİP ERDOĞAN'A OY VERDİ

Partim CHP, oyum RTE derken birçok dava arkadaşımdan destek aldım. 15-20 tane milletvekilinin Recep Tayyip Erdoğan'a oy verdiğini biliyorum. Bizzat beni aradılar. Şu anda hali hazırda CHP milletvekili bu isimler.

"PARTİM CHP, OYUM RTE"

Savcı Sayan, 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde, bir minibüsün üzerine kendi fotoğrafını bastırıp, "partim CHP, oyum RTE" sloganı yazdırmıştı.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN CHP'li vekiller Erdoğan'a oy vermiş! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR40 YORUM
  • YA SİZ NE YAPTINIZ CHP LİLER 17 Ağustos 2014 12:09 PARTİ İÇİ DEMOKRASİYİ SAĞLAYAMAYAN,KK NİN DİKTATÖRLÜKLE YÖNETTİĞİ BİR PARTİ,ARKASINA KARANLIK GÜÇLERİ ALARAK PARTİYİ İNÖNÜ ÇİZGİSİNE GETİREN,KK YE BU KADAR PARTİNİN VE TABANININ NEDEN SESSİZ KALDIĞINI ANLAMAK,İŞ İŞTEN GEÇTİKTEN SONRA ÇIKIP KONUŞMANIN MANTIĞINI ANLAMAKTA MİLLET ZORLUK ÇEKİYOR,DİKTATÖRLÜK,BASKI,İFTİRA,GAFCILIK VAR KASETLE GETİRİLDİ KK VE ONUN BEDELİNİ ÖDÜYOR GETİRENLERE

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Recep Tayyip Erdoğan
RECEP TAYYİP ERDOĞAN KİMDİR?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan 26 Şubat 1954'te İstanbul'da doğdu. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro