eposta yazdır zoom+ zoom-

CHP’li Tezcan’dan Yarkadaş’ın 24 Haziran iddiasına yalanlama!

CHP’li Tezcan’dan Yarkadaş’ın 24 Haziran iddiasına yalanlama!

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, “Barış Yarkadaş tarafından Parti Meclisi toplantısında dile getirdiğim iddia edilen, ‘50 bin sandıktan 24 Haziran’da veri alamadık’ şeklindeki açıklama tamamıyla gerçek dışıdır. Ne benim ne de bir başka arkadaşımızın böyle bir sözü olmamıştır” dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 06-07-2018 22:43 - Güncelleme: 07-07-2018 00:36

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, eski CHP Milletvekili Barış Yarkadaş tarafından oraya atılan 24 Haziran seçimlerinde 50 bin sandıktan veri alınamadığı yönündeki iddiaları yalanladı.

Yarkadaş’ın iddia ettiği gibi Parti Meclisi Toplantısı sırasında “50 bin sandıktan 24 Haziran’da veri alamadık” şeklinde bir ifade kullanmadığını belirten Tezcan, “Barış Yarkadaş tarafından Parti Meclisi toplantısında dile getirdiğim iddia edilen, ‘50 bin sandıktan 24 Haziran’da veri alamadık’ şeklindeki açıklama tamamıyla gerçek dışıdır. Ne benim ne de bir başka arkadaşımızın böyle bir sözü olmamıştır” ifadelerini kullandı.

Söz konusu açıklamanın CHP’yi yıpratma amacı güttüğünü değerlendiren Tezcan, CHP’nin tüm sandıklara sahip çıktığını belirterek, yalan ve iftira ile gerçeği karartmanın gazetecilik olmadığını vurguladı.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN CHP’li Tezcan’dan Yarkadaş’ın 24 Haziran iddiasına yalanlama! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR10 YORUM
  • Misafir 07 Temmuz 2018 09:17 4)chp delegeleri akıllı,dengeli,istikrarlı,birlik ve bütünlük içinde haraket ederse-ki öyle haraket etmelidirler-parti içi hizipçilerin vurdumduymaz ve yıkıcı faaliyetlerini engellemiş olurlar.chp nin geleceği ve başarısı bunu gerektirir.sayın kemal kılıçdaroğlu,hizpçilerin şamaroğlanı haline dönüştürülmemeli,parti içi oteritesi sarsılmamalıdır.chp,ikide bir olağanüstü kurultaylarla,parti içi didişmelerle anılmamalıdır.chp,tarihteki ve siyasi kariyerindeki şanlı yerini yeniden almalıdır.yoksa,1999 daki gibi; barajı aşamayacak hale gitmesi içten bile değil. iç kavgası olan,iç çekişmelerle boğuşan bir partiye;oy vermek istemeyenler olacaktır.lütfen dikkat!chp ailesine başarılar,saygılar.

    CEVAP YAZ 4 8

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro