eposta yazdır zoom+ zoom-

CHP'li Haluk Koç partideki görevinden ayrılıyor

CHP'li Haluk Koç partideki görevinden ayrılıyor

CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, ocak ayında partideki Genel Başkan Yardımcılığı ve Genel Saymanlık görevlerinden ayrılacağını açıkladı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 11-08-2017 23:24 - Güncelleme: 11-08-2017 23:24

CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, ocak ayı itibariyle partideki görevlerinden ayrılacağını açıkladı.

Partisinin Burhaniye İlçe Başkanlığını ziyaret eden ve partililerle bir araya gelen Koç, yaptığı konuşmada, Türkiye'de herkesin bir bütün olarak devlete, millete ve bayrağa saygı göstermesi gerektiğini söyledi.

Türkiye'nin birlik ve beraberlikle daha güçlü olacağını anlatan Koç, bu kapsamda her kesimden insanın kucaklaşmak zorunda olduğunu anlattı.

"OCAK AYINDA BIRAKIYORUM"

Koç, siyasiler olarak gençlere örnek teşkil etmeleri gerektiğini de vurgulayarak, "Ocak ayında genel başkan yardımcılığı ve genel saymanlık görevlerimden ayrılacağım. Bayrağı gençlere bırakmak lazım. Biraz genel başkan baskısına maruz kalacağımı hissediyorum bırakmamam için. Yeter. Bizden daha yaşlı olanlar inatla devam ediyor ama yol açmamız lazım. Bizim örnek olmamız lazım. Gençler görevleri üstlenecek. Bıraktığımız ilkelerle devam edecekler. Bu mücadele sürecek." dedi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN CHP'li Haluk Koç partideki görevinden ayrılıyor haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro