eposta yazdır zoom+ zoom-

CHP'de yeniden aday olmayacak vekiller!

CHP'de yeniden aday olmayacak vekiller!

Türkiye seçimlere hazırlanırken CHP'nin kimin aday göstereceği merak konusu oldu. Partilerde vekil adaylığı için başvurular yapılırken CHP'de bazı isimlerin yeni aday olmayacağı belirtiliyor. 24 Haziran'da yeniden aday olmayacağı söylenen isimler şunlar: ''Ceyhun İrgil, Aydın Uslupehlivan, Gürsel Erol ve Aytuğ Atıcı''.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 03-05-2018 13:30 - Güncelleme: 03-05-2018 13:30

CHP Bursa Milletvekili Ceyhun İrgil, Adana Milletvekili Aydın Uslupehlivan, Tunceli Milletvekili Gürsel Erol ile Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı yeniden aday olmayacaklarını açıkladı. Gürsel Erol, "Partimiz, uzun yıllardır vekil çıkaramadağımız Elazığ'da görevlendirme yaparsa bu ilden seçime girmeye hazırım" dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, önceki gün parti genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında 24 Haziran seçimleriyle ilgili önemli açıklamalarda bulunmuştu. Bülent Tezcan, 24 Haziran'da yapılacak seçimlere yönelik, herkesin CHP'nin cumhurbaşkanı adayının ne zaman açıklanacağını merak ettiğine değinerek, şunları kaydetmişti:

"Cumhurbaşkanı adayımız Türkiye'de bir yeni dönemde, yeni bir başlangıç olacak. Ben burada cumhurbaşkanı adayı ismi açıklamayacağım ama bir daha aday ne zaman açıklanacak sorularını bitireceğiz. Bütün planlamamızı yaptık. Cumhurbaşkanı adayımızı cuma günü saat 10.00'da Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu'nda büyük bir buluşmayla açıklıyoruz. Hazırlıklarımıza başladık, bütün vatandaşlarımızı davet ediyoruz."

CUMA GÜNÜNÜ BEKLEYİN!

Tüm Türkiye'nin 4 Mayıs Cuma günü CHP'nin adayını öğreneceğini anlatan Tezcan, parti örgütlerinin heyecanla o günün hazırlığını yaptığını aktarmış ve "Kulis bilgisi aramanıza gerek kalmasın diye ne zaman açıklanacağını şimdiden duyuyoruz. Cuma gününü bekleyin. Daha erken değil, daha geç de değil. Cuma günü saat 10.00'da Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonunda cumhurbaşkanımız açıklanacak. Türkiye için hayırlı, uğurlu olsun, güzel şeyler yaşayacağız." ifadesini kullanmıştı.

Muharrem İnce gerçekten CHP adayı mı? Ünlü anketçiden olay twit

CHP grup toplantısında dikkat çeken anlar!

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN CHP'de yeniden aday olmayacak vekiller! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR15 YORUM
  • YARETMEZ 03 Mayıs 2018 18:43 Cuma günü saat 10.00'da Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonunda cumhurbaşkanımız açıklanacak. BU NEDEMEK ANLAYAN VARMI ANLAMAYAN VARSA AHMET TANER KIŞLALI VE CUMA GÜNÜNÜ ARAŞTIRSIN BAŞKAŞEYLER DE YAZACAĞIMDA YAZDIKLARIMI PAYLAŞMIYORLAR

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro