eposta yazdır zoom+ zoom-

CHP Milletvekili Havutça'nın iddialarına valilikten yanıt

CHP Milletvekili Havutça'nın iddialarına valilikten yanıt

Balıkesir Valiliği, CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça'nın Balıkesir Belediye Başkanlığı'ndan istifa eden Ahmet Edip Uğur'un eşinin bir gün gözaltında tutulduğu iddiasını yalanladı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 01-11-2017 09:58 - Güncelleme: 01-11-2017 10:38

Balıkesir Valiliğince, CHP Milletvekili Namık Havutça'nın iddia ettiği, eski Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'un eşinin 1 gün gözaltına alındığına dair haberler yalanlandı. 

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Bugün bazı haber sitelerinde yayınlanan CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça'nın iddia ettiği eski Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'un eşinin 1 gün süreyle gözaltına alındığına dair haberler kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır. Bu tür asılsız iddialar Ahmet Edip Uğur ve ailesini de rencide etmektedir. 7/24 üstün hizmet anlayışıyla görev yapan güvenlik güçlerimizi de zan altında bırakmak en büyük haksızlıktır. Sayın milletvekilimizin hayal ve dedikodu kaynaklı mesnetsiz ifadeleri sorumluluk anlayışı ile bağdaşmamaktadır. Güvenlik güçlerimiz moral bozucu bu ve buna benzer açıklamalara karşın her zaman sorumluluk bilincini koruyarak görev yapmaya devam edecektir."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN CHP Milletvekili Havutça'nın iddialarına valilikten yanıt haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR7 YORUM
  • Hakkı ARAR 02 Kasım 2017 11:34 Valiliğin cevap veriş üslubu bile arızalı.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro