eposta yazdır zoom+ zoom-

CHP Genel Merkezi'nde istifa sesleri!

CHP Genel Merkezi'nde istifa sesleri!

CHP Genel Merkezi'nde oturma eylemi başlatan bir grup partili, yönetimin istifa etmesini istedi. Sloganların artması üzerine binadan çıkan Tuncay Özkan, slogan atan partilileri sakinleştirdi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 25-06-2018 02:10 - Güncelleme: 25-06-2018 02:10

Muharrem İnce'nin seçimleri kaybettiğini açıklaması ve CHP'deki oy oranlarındaki düşüş partilileri kızdırdı. Bir grup partili CHP Genel Merkezi'nde oturma eylemi yaparak, yönetimin istifa etmesini istedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, dün gece genel merkezde oturma eylemi yapan bazı partililerle konuştu.

Kalabalığın çağrısı üzerine önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel asma kattan seslenip “Ben sıkıntılı bölgelere odaklanıyorum. Sabaha kadar çalışacağız. Yarın da çalışacağız. Yarın en doğru bilgiyi verecekler. Ben de tek başıma her bir oyun peşinde olacağım” dedi.

CHP'DE YÖNETİM İSTİFA SESLERİ

"Yönetim istifa" sloganları atan kalabalığın binadan çıkmaması üzerine Tuncay Özkan aşağı indi. Özkan, şunları söyledi:

"Biz bu çalışmayı sabah bitireceğiz. Doğru ve net olan neyse çıkaracağız.

"Hep beraber umutla dirençle çalıştık. Bu parti sizin, siz bizim canımızsınız. 96 yıllık çınar emanetimiz. Şimdi o emanetin hakkını vermek için hep beraber çalışacağız.

"Saat 1200’da cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce açıklama yapacak. İçeri geçeceğiz. Sandıktan gelen sonuçları girmeye devam edeceğiz. Sandık sonuçlarını YSK ile karşılaştırma yapalım. Yarın buyrun gelin. Yarına kadar izin verin çalışalım.”

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN CHP Genel Merkezi'nde istifa sesleri! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR44 YORUM
  • cehepe vakıf olsun, atatürk hatrına 25 Haziran 2018 12:02 SEN KALKIP nişantaşından hdp ye oy verdirip barajı aştırırsan,,15 vekilini ağlaya ağlaya başkasına peşkeşlersen.... küskün gerçek Atatürkçüler gider başka partiye oy verir.. yeter artık İSMETÇİLER chp den defolun gidin.. ülkeyi sevmiyorsanız gidin bu ülkeden..

    CEVAP YAZ 1 24

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro