YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 11 Temmuz 2018 00:33 - Güncelleme: 11 Temmuz 2018 00:36

Çevremizden çok sayıda haber alabiliriz

Bugün 11 Temmu Çarşamba... Merkür günündeyiz...

İkizler burcundaki Ay gün boyu çok önemli bir açı yapmayacak. Bu durum günü yavaşlatırken günlük işlere konsantre olmamızı da zorlaştırabilir.

Sevdiklerimizle birlikte olma isteğimiz gün içinde öne çıkabilir. Özel işlerimizi erteleyip arkadaşlarımızla görüşmek veya akrabalarımızı ziyaret etmek isteyebiliriz. Felsefi ve kültürel konularla ilgili bazı toplantılara da katılabiliriz.

Çevremizden çok sayıda haber alabiliriz. Yüzeysel içerikli sohbet ortamlarına katılmamız, farklı konularla ilgilenip sık sık fikir değiştirmemiz mümkün.

Başak burcundaki Venüs ve Boğa burcundaki Uranüs arasında etkinkeşen üçgen görünüm ilişkilerimizde maddi manevi güvence ve istikrar sağlayabilir. İş, kariyer ve para alanlarında mantıklı ve sağduyulu olabiliriz.

Ay akşam 21:00’de Yengeç burcuna geçecek. Gece saatlerinden itibaren duygusallaşıp kendi kabuğumuza çekilebiliriz. Önümüzdeki iki gün ruhsal ve manevi konulara, ev ve ailemizle ilgili temalara öncelik verebiliriz.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Çevremizden çok sayıda haber alabiliriz yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro