YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 12 Ocak 2019 00:34 - Güncelleme: 12 Ocak 2019 00:37

Cesaretimiz artıyor

Bugün 12 Ocak. Cumartesi... Satürn günündeyiz...

Balık burcundaki Ay sabah erken saatlerde boşlukta ilerleyecek. Hassas ve duyarlı olabileceğimiz bu saatlerde herhangi bir konuya odaklanmada zorlanabiliriz.

Ay 11:20’den itibaren Koç burcunda ilerlemeye başlayacak. Öğle saatlerinden itibaren daha hevesli ve cesur hissetmeye başlayabiliriz. Dış dünyada yapılacak faaliyetler, kişisel arzu ve hedeflerimiz öne çıkarken, zaman zaman bencil ve dürtüsel davranışlarda bulunmamız mümkün. İlişkilerde karşımızdaki kişilerin beklentilerini de göz önünde bulundurmakta fayda var. Spor ve fiziksel aktiviteler için uygun bir gündeyiz.

Akşam saatlerinde Ay, Mars ile birleşirken, Yay burcundaki Venüs ile üçgen açı yapacak. Hem kişisel ve hem sosyal ilişkilerde canlanma olabilir. Girişken  ve meraklı olacağımız bu saatlerde yeni kişilerle tanışabilir, süregelen ilişkilere de heyecan katacak deneyimlere yönelebiliriz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Cesaretimiz artıyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro