Cem Küçük o iddialara ateş püskürdü

TGRT’de yayımlanan Medya Kritik programında konuşan Cem Küçük, bazı internet sitelerinde yer alan haberlere ateş püskürdü. Küçük: 'Bize 'sarayın talimatıyla hareket ediyorlar' diyenler bunları dedikoduyla, uydurup uydurup yazıyorlar' ifadelerini kullandı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

  • Medya 11 Ocak 2018 14:50
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Cem Küçük o iddialara ateş püskürdü videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • ecemnur 11 Ocak 2018 14:58 ''Kabataş olayı kurguydu ama iyi yönetilemedi'' diyen cem küçük değil mi bu?E saraydan kumanda işte.Niye ateş püskürüyor?

    CEVAP YAZ 0 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro