eposta yazdır zoom+ zoom-

Celalettin Güvenç'ten dolar duası: Yarab içimizdeki beyinsizler yüzünden...

Celalettin Güvenç'ten dolar duası: Yarab içimizdeki beyinsizler yüzünden...

ABD ve Türkiye arasındaki kriz nedeniyle dolarda yaşanan yükseliş herkesi kaygılandırıyor. AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç konuyla ilgili sosyal medya hesabından dikkat çeken mesajlar paylaştı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 13-08-2018 16:51 - Güncelleme: 13-08-2018 16:51

Dövizdeki tırmanış üzerine, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç sosyal medya hesabından dikkat çeken mesajlar paylaştı.

TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı da olan AK Parti’li Güvenç, döviz artışına karşı ettiği duayı Twitter hesabından paylaştı.

“Şimdi duanın tam zamanı” diye mesajlarına başlayan AK Parti’li Güvenç, “Benim şu vakitte duam ise:Yarab içimizdeki beyinsizler yüzünden bizleri cezalandırma bunca verilen emekler ve mazlumlar hürmetine bizlere yardım et..” ifadelerini kullandı.

İşte AK Parti’li vekil Celalettin Güvenç’in mesajları:

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Celalettin Güvenç'ten dolar duası: Yarab içimizdeki beyinsizler yüzünden... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR36 YORUM
  • Misafir 14 Ağustos 2018 16:47 yüce allah çalışana aş veri iş veri güç verir. ama çalışmadan bunları kazanamazsın. atasözü ;bakarsan bağ olur ,bakmassan dağ olur.yani sen çalışma üretme ama git dua et oturduğun yerden allah müslümanda olsan kabul etmez. iyi düşünün :;allah neden hiristiyanlara felaket vermiyor? çünkü onlarnda hak hukuk adalet var eşyitlik var onlar çalışıyor kafa yoruyor .icat ediyor. biz de aval aval bakıyoruz. batıda var zaten ver parayı borç karşılığı alırız anlayışı. allah çalışana güç verirb. biz sadece dinini aldık yaratanın ama adaletini almadık

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro