Canlı yayında pitbull saldırısı

Amerika Birleşik Devletleri'nin New Jersey eyaletinde yaşandığı belirtilen olayda, iki kadın sosyal medyada canlı yayın yaparken, evde besledikleri pibull cinssi köpek, bir anda kadınlardan birini saçından yakalıyor. Mavi renklerde ve örgü şeklindeki saçlara odaklanan köpekten kurtulmak için çabalayan kadının yanındaki arkadaşı ise durum normalmiş gibi gülerek köpeği ayırmaya çalışıyor. Ancak güçlü çenesiyle bilinen pitbull köpeği ayırmak kolay olmuyor. Köpeğin dikkatini dağıtmaya çalışarak ayırmaya çalışan kadınlar, canlı yayın kayına bu şekilde yansıdı. Daha sonra sosyal medyada da yayılan bu görüntü pitbull cinsi köpeklerin tehlikesini ve sahiplerine bile saldırabileceğini bir kez daha gözler önüne serdi.

  • Güncel 16 Mayıs 2018 07:42
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Canlı yayında pitbull saldırısı videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • Misafir 15 Mayıs 2018 13:59 Pitbull ve benzeri tehlikeli köpekler kısırlaştırılarak nesilleri kurutulmalıdır.Onları besleyip ölüme sebebiyet verenler ise idam edilmeli,yaralanmaya sebep olanlar ise 10 yıldan aşağı yatmamak üzere hapse atılmalıdır.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro