eposta yazdır zoom+ zoom-

Canikli: Giresun uşakları liderinin emrinde

Canikli: Giresun uşakları liderinin emrinde

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Giresun'da yapmış olduğu konuşmada 15 Temmuz gecesi yapılan hain saldırıların karşılığını milletin verdiğini vurguladı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 13-04-2017 20:36 - Güncelleme: 13-04-2017 20:36

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, "16 Nisan'da onlara bir kez daha bu milletin bağımsızlığına, bu milletin özgürlüğüne karşı saldırmak ne demekmiş 16 Nisan'da inşallah göstereceğiz, bütün dünya görecek, Avrupa da görecek." dedi.

Canikli, "Evet Platformu" tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Valilik yanında düzenlenen "Giresun Buluşması"nda yaptığı konuşmada, Giresun'dan gökyüzüne inanılmaz bir haykırış yükseldiğini belirterek, "Bütün dünya Giresun’dan yükselen bu haykırışı dinle." ifadesini kullandı.

''GİRESUN UŞAKLARI LİDERİNİN EMRİNDE''

Giresun'un ilçelerini sayan Canikli, "Hepinizden gurur duyuyorum, hepinizden Allah razı olsun. Cumhurbaşkanımızı, liderimizi bir kez daha Giresun coşkuyla bağrına basıyor. Giresun bunu hep yapıyor, Giresun uşakları bunu hep yapıyor. Giresun uşakları liderinin emrinde, başkomutanının emrinde. Onun dostu bizim dostumuz, onun düşmanı bizim düşmanımız, Giresun bir kez daha tarih yazıyorsun, destan yazıyorsun, Giresun bunu hep yapıyorsun." diye konuştu.

Canikli, bugüne kadar birlik beraberliği bozmak için kanlı terör örgütlerinin taşeron olarak kullanıldığına dikkati çekerek, sözlerini şöyle sürdürdü:

''MİLLET EN GÜZEL CEVABI VERDİ''

"PKK terör örgütü, Fetullahçı Terör Örgütü, DEAŞ terör örgütü bunların ipleri hepsi aynı yerde, bunların hepsi aynı yerden kumanda ediliyor. Hepsini bu milletin üzerine saldılar, liderimizi bu milletten ayırmak için hepsi birlikte saldırdılar ama ne oldu, 15 Temmuz'da bu millet kendisine yapılan bu tür saldırılara geçit vermeyeceğini, bu toprakları çiğnetmeyeceğini, hiç kimseye, hiçbir düşmana bu toprakları çiğnetmeyeceğini 15 Temmuz gecesi bir kez daha gösterdi mi?"

Canikli, 15 Temmuz gecesi yapılan hain saldırıların karşılığını milletin verdiğini vurgulayarak, "En güzel cevabı verdi bütün Türkiye, Türkiye'nin tüm meydanları o gece er meydanı oldu, 780 bin kilometrekare bu vatan toprağının her tarafı o gece er meydanı oldu ve yiğitler çıktı meydana, kahramanlar çıktı meydana, 80 milyon kahraman çıktı meydana, o hainlere hadlerini bildirdiler." dedi.

''DÜNYA'NIN ERDOĞAN'A İHTİYACI VAR''

Terör örgütlerine destek veren içeridekilere de bu dersi vereceklerini aktaran Canikli, "Kılıçdaroğlu sana da… Sen ki bu ülkenin birliğini, bütünlüğünü tehdit eden terör örgütlerine hep destek veriyorsun Kılıçdaroğlu. Bakın unutmadık değerli hemşehrilerim, terörist cenazelerine gidip orada teröristlerin cenazesi başında ağlayan, ağıt yakan CHP'li milletvekillerini unutmadık, bu millet unutmayacak. Ey Kılıçdaroğlu, ey CHP, sen nasıl olur da PKK terör örgütüne destek verirsin, bu millet onun cevabını 16 Nisan'da sana gösterecek inşallah." değerlendirmesinde bulundu.

Türkiye'nin de dünyanın da Recep Tayyip Erdoğan'a ihtiyacı var. Dünyadaki sömürünün ortadan kaldırılabilmesi için Recep Tayyip Erdoğan'a ihtiyacı var dünyanın."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Canikli: Giresun uşakları liderinin emrinde haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR5 YORUM
  • Misafir 14 Nisan 2017 01:11 Millet beni sececek..En iyi baskan ben olurum.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro