eposta yazdır zoom+ zoom-

Cani anne seri katil çıktı! İfadesinde ne dedi?

Cani anne seri katil çıktı! İfadesinde ne dedi?

KKTC'de 7 yaşındaki oğlu Ercan Kaya'yı 17 bıçak darbesiyle öldüren Bilge Lord Kunduracı, mahkemedeki ifadesinde "Pişman değilim" dedi... Anneye 'sosyopat' teşhisi konulurken oğlunu da eşinden intikam almak için öldürdüğü belirtildi...

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 01-06-2018 09:25 - Güncelleme: 01-06-2018 10:41

KKTC’nin başkenti Lefkoşa’ya bağlı Gönyeli’de oturan Bilge Lord Kunduracı, 4 gün önce oğlu 7 yaşındaki oğlu Ercan Kaya’yı uyurken 17 bıçak darbesiyle öldürdü. Bilge Lord Kunduracı, daha sonra bileklerini keserek intihara kalkıştığı öne sürüldü. Ancak hem mahkemede verdiği ifade kan dondurdu hem de uzmanların katil anne için verdikleri rapor...

EŞİMDEN İNTİKAM ALMAK İÇİN ÖLDÜRDÜM... Cani anne Bilge Lord Kunduracı, cinayeti oğlunu kendisinden boşanmak için harekete geçen eşinden intikam almak için işlediğini belirterek, “Oğlumla birlikte fotoğrafını Facebook’ta paylaşınca oğlumu elimden alacak korkum iyice arttı. Oğlumu elimden almaktansa oğluma bir ömür hasret olsun istedim. Bu nedenle oğlumu öldürdüm” dedi.

CESEDİNİN FOTOĞRAFINI BABAYA GÖNDERDİ... Öte yandan cani anne Bilge Lord K.’nın vahşice bıçaklayarak öldürdüğü çocuğunun kanlar içindeki fotoğrafını çekerek ayrılmak üzere olduğu eşi Ercan Kunduracı'ya WhatsApp’tan gönderdiği belirlendi. Genç kadının eşine ‘gel şimdi çocuğunu al’ diye yazdığı da öğrenildi.

'PİŞMAN DEĞİLİM...' Mahkemeye çıkarılıp tutuklanan cani annenin mahkeme ifadesinde ise suçlamaların kabul edip, “Pişman değilim” diye açıklamada bulunması şaşkınlık yarattı.

UZMAN TEŞHİSİ: SERİ KATİL... Ancak anneye konulan ilk teşhis ise, “sosyopat” olduğuna dair. Uzmanlara göre, anne bir nevi “cinayet işlemeye meyilli seri katil”. Uzmanlara göre ifadeleri ve pişman olmadığını belirtmesi de bunu kanıtlıyor.

İNTİHAR GİRİŞİMİ DE SAHTE... Bilge Lord’un “Cinayeti işlemesinin ardından kendi canına kıymak istediği” bulguları da yalan. Annenin vücudundaki kesikler intihar girişimini göstermiyor.

Katil anne, eşinin sosyal medyada paylaştığı bu fotoğrafı görünce oğlunu öldürmeye karar vermiş

CİNAYETİ İŞLERKEN TEK AMACI... Bilge Lord’un cinayeti bilinci açık bir şekilde işlerken, tek amacının “kendisini terk ettiğini” düşündüğü babadan intikam almak olduğu da polisin ve doktorların saptamaları arasında.

Cani anne evladını bunun için katletmiş! Elimden alacaklarCani anne evladını bunun için katletmiş! Elimden alacaklarCani anne evladını bunun için katletmiş! Elimden alacaklarCani anne evladını bunun için katletmiş! Elimden alacaklarHABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Cani anne seri katil çıktı! İfadesinde ne dedi? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR7 YORUM
  • amet 01 Haziran 2018 12:58 nası bi anne cani kadın , çocuğun suçu ne aklım hafzam almıyo

    CEVAP YAZ 1 5

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro