eposta yazdır zoom+ zoom-

Çakar'dan Fener'i çıldırtacak açıklama

Çakar'dan Fener'i çıldırtacak açıklama

Ahmet Çakar'dan Trabzonspor ve Fenerbahçe hakkında çarpıcı açıklamalar geldi

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 19-12-2011 13:15 - Güncelleme: 24-10-2015 21:48

Beyaz Tv'de yayınlanan 'Ve Gol' programında yine çok konuşulacak bir tartışma yaşandı. Ahmet Çakar daha önce yaptığı Fenerbahçeliler'i kızdıran açıklamasıyla ilgili konuştu.

Geçtiğimiz haftalarda bir bankanın düzenlediği seminerde konuşan ve Trabzonspor'un fiilen şampiyon olduğunu söyleyen Çakar, Trabzonlulardan özür diledi ve "Bir söyleşi için Trabzon'a gittiğimde sorulan soruda fiilen Trabzonspor şampiyondur demiştim. Tapeleri okudum, iddianameyi inceledim ve şimdi söylüyorum. Aslanlar gibi şampiyonluk Fenerbahçe'den alınıp Trabzonspor'a verilmelidir, Futbol Federasyonu toplanıp geçen senenin şampiyonunun kim olduğunu açıklamalıdır.'' ifadelerini kullandı.

Stüdyoda gerilim yükselirken Ahmet Çakar iddialarının sonuna kadar arkasında olduğunu söyledi. Taka Gazetesi'nin aldığı cezayı anlatan Çakar, Türkiye'de basın özgürlüğünün de ciddi anlamda tehlikede olduğunu ifade ederken 'Sonsuza kadar, ahirete kadar geçen sezonun şampiyonu Fenerbahçe değil Trabzonspor'dur' cümleleriyle geceye damgasını vurdu.

İŞTE O ANLAR

PAYLAŞ tw fb gp
KİMDİR ?
Ahmet Çakar
AHMET ÇAKAR KİMDİR?

Ahmet Çakar (d. 1962, İstanbul, Türkiye), Türk hekim ve eski hakem. Pek çok uluslararası maçı yönettikten sonra hakemliği bırakmış ve futbol yorumculuğuna başlamıştır. Şu anda yorumculuk görevinin yanı sıra as

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro