eposta yazdır zoom+ zoom-

Burhan Hoca da tepki gösterdi Ah Trump ah!

Burhan Hoca da tepki gösterdi Ah Trump ah!

ABD Başkanı Donald Trump'ın, Kudüs'ün başkent olarak tanınması kararını açıklaması üzerine birçok tepki gelmişti. Burhan Kuzu'da Twitter'dan bir açıklama yaptı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 07-12-2017 10:49 - Güncelleme: 07-12-2017 10:49

ABD Başkanı Donald Trump'ın, Kudüs'ün başkent olarak tanınması kararını açıklaması ve Kudüs'ü İsrail'in resmi başkenti olarak  tanıdığını duyurması üzerine birçok tepki gelmişti. AK Partili Burhan Kuzu da twitter'dan Trump'a, "Ah Trump ah! Kudüs için alacağın kararı almadan bir de benimle telefonla görüşseydin! Anlıyorum içeride seni limon gibi sıkıyorlar ve adam yerine koymuyorlar;ama çıkış yolu Kudüs için aldığın bu saçma karar olmamalıydı." diye yazdı.

AKP İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Burhan Kuzu ise, kişisel Twitter adresinden Trump için, "Ah Trump ah! Kudüs için alacağın kararı almadan bir de benimle telefonla görüşseydin! Anlıyorum içeride seni limon gibi sıkıyorlar ve adam yerine koymuyorlar;ama çıkış yolu Kudüs için aldığın bu saçma karar olmamalıydı. Benimle görüşseydin Kayserili olarak bir yol gösterirdim sana"diye yazdı.

Kuzu'nun konuyla ilgili olarak attığı tweetler şu şekilde:

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Burhan Hoca da tepki gösterdi Ah Trump ah! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR8 YORUM
  • Misafir 07 Aralık 2017 17:07 Laf istemiyoruz. Laftan başka ne yaptınız. Sizde filistinin başkenti diye ilan etseydiniz. Ayasofya’yı açsaydınız. İlişlileri kesseydiniz, halkı sokaga çağırsaydınız, bir damla göz yaşı dökseydiniz. Bizden ne istedinizde vermedik vermedik.

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Burhan Kuzu
BURHAN KUZU KİMDİR?

Burhan Kuzu, 1 Ocak 1955'te Kayseri Develi'de doğdu. Babasının adı Ali Rıza, annesinin adı Zahide'dir. Anayasa Hukukçusu ve Öğretim Üyesi Prof. Dr.; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. Yüksek lisans ve do

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro