eposta yazdır zoom+ zoom-

Burcu Esmersoy'un annesi Suna Canik kimdir travmatik geçmişi

Burcu Esmersoy'un annesi Suna Canik kimdir travmatik geçmişi

Burcu Esmersoy'un annesi Suna Canik kanser oldu. Kemoterapi gören annesi ile sıradışı bir ilişkisi olan Burcu Esmersoy, haberi alınca bakın ne yapmış!

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 28-08-2018 13:46 - Güncelleme: 28-08-2018 13:46

Burcu Esmersoy'un annesi Suna Canik'e kolon kanseri teşhisi konuldu. Magazinkolik sitesinin özel haberine göre Burcu Esmersoy'un annesinin tedavisinin sürdüğü ve kemoterapi aldığı öğrenildi. Burcu Esmersoy'un annesi ile olan hikayesi aslında hayli çarpıcı. Babaannesi ve dedesi tarafından büyütülen Burcu Esmersoy anne ve babası ile görüşmüyor.

5 BİN LİRA YOLLAMIŞ : 1 yıl önce bağırsak kanseri teşhisi konulan Suna Canik, İstanbul’da Koç Üniversitesi Hastanesi'nde kemoterapi tedavisi görüyor. Kızının kendisini düğününe bile çağırmadığını belirten Suna Canik, kızına kanser olduğunu söylediğinde kendisine 5 Bin TL gönderdiğini ve “Bununla tedavi olursun” notunu ilettiğini söylüyor.

Burcu Esmersoy, yaklaşık 1 yıldır beraber olduğu Berk Suyabatmaz ile 14 Mayıs’ta evlenmişti. Ünlü sunucunun hem ilk evliliğinde hem de ikincide annesi yanında yoktu.

Burcu Esmersoy'un anne esrarı! Kanser olunca ortaya bunlar çıktı

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Burcu Esmersoy'un annesi Suna Canik kimdir travmatik geçmişi haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro