Buket Aydın'dan Fatih Altaylı'ya sert yanıt!

Kanal D Ana Haber sunucusu Buket Aydın'dan, Nihat Doğan olayıyla ilgili olarak 'Çok daha fazlasını biliyoruz' açıklamasını eleştiren Fatih Altaylı'ya yanıt geldi.

Habertürk Yazarı Fatih Altaylı, dünkü köşe yazısında Kanal D Haber Sunucusu Buket Aydın'ın Nihat Doğan olayıyla ilgili olarak 'Çok daha fazlasını biliyoruz' açıklamasını eleştirmişti

Altaylı'nın bu yazısına Buket Aydın'dan yanıt geldi. Aydın Kanal D ekranlarından verdiği yanıtta şu ifadelere yer verdi. 

"Kendisine vücudu parçalanmış halde iki çocuk annesinin fotoğrafını yayınlaması nedeniyle haberciliğine yöneltilen eleştirileri hatırlatırım. O dönemlerde bu eleştirilere 'Haber bu şekilde okunuyor' cevabını vermişti. Biz o atılan manşet gibi aileleri düşünmeden haber yapmıyoruz. Biz ailelerin 18 yaşından küçük çocuklarını ve ailelerin de durumunu düşünerek haber yapıyoruz. Benim tek söylemek istediğim şey buydu. Bir şey sakladığımızı ima etmedim"

  • Güncel 14 Eylül 2018 09:44
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Buket Aydın'dan Fatih Altaylı'ya sert yanıt! videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro