eposta yazdır zoom+ zoom-

Buket Aydın kimdir kaç yaşında kiminle evli Kanal D ana haberi sunuyor

Buket Aydın kimdir kaç yaşında kiminle evli Kanal D ana haberi sunuyor

Ahmet Hakan'ın ardından Kanal D Ana Haber Bülteni'ni sunacak olan Buket Aydın'ı herkes merak ediyor. Kanal D'nin yeni haber spikeri Buket Aydın kimdir nereli kaç yaşında Buket Aydın evli mi kocası kim işte tüm detaylar.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 03-05-2018 16:02 - Güncelleme: 03-05-2018 16:02

Demirören Grubu'na satışının ardından büyük revizyonlar beklenen Doğan Grubu kanalı Kanal D'de değişimler başladı. Bunlardan biri Ahmet Hakan'ın sunduğu Kanal D Ana Haber. Kanal D Haber'de Ahmet Hakan'ın yerine Buket Aydın geldi, bülten artık ona emanet. İsim açıklandıktan sonra herkes Buket Aydın'ı merak eder oldu. Peki Kanal D Ana Haber'in yeni spikeri Buket Aydın kimdir nereli kaç yaşında? Buket Aydın evli mi kocası kim? İşte Buket Aydın hakkında her şey.

BUKET AYDIN KİMDİR; Buket Aydın (d. 1 Ocak 1985, Bursa), Televizyon haber sunucusu.Burslu olarak girdiği “İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü”nden mezun oldu. Attila İlhan’ın şiirleri üzerine master yaparak yüksek lisansını tamamladı. Kadıköy’de bulunan Kuşdili Spikerlik ve Sunuculuk Kursu’nda eğitim alarak iyi dereceyle mezun oldu.

Bir sene özel bir radyoda haber spikerliği yaptıktan sonra Kanaltürk kanalına girerek spor bülteni ve daha sonra hafta sonu ana haber bültenlerinde sunuculuk yaptı. Kanal Türk’ten ayrıldıktan sonra TRT Türk kanalına geçerek program sunuculuğu yapan Buket Aydın 2011 yılı Nisan ayında yeniden yapılanmaya geçen NTV’ye transfer olarak haber kuşaklarında sunuculuk yapmaya başladı.

NTV’de hafta içi 23.00’da başlayan Gece Bülteni Kuşağını sunmaktadır.Aydın, aynı zamanda Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü öğretim görevlisidir. 2013 yılında iş adamı Erce Baykal’la evlenmiştir. 

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Buket Aydın kimdir kaç yaşında kiminle evli Kanal D ana haberi sunuyor haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR4 YORUM
  • ali rıza atılgan 23 Kasım 2018 20:50 buket ablacım mutlulugun sırrı şöyle 1kanal D izleyip keyif almak 2 buket aydını izlemek

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro