eposta yazdır zoom+ zoom-

Bu sabah konuştu Kılıçdaroğlu'ndan dikkat çeken açıklama!

Bu sabah konuştu Kılıçdaroğlu'ndan dikkat çeken açıklama!

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu bu sabah katıldığı canlı radyo programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 14-11-2016 11:32 - Güncelleme: 14-11-2016 11:32

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, bu sabah katıldığı bir radyo programında "CHP'nin kapatılacağını düşünüyor musunuz" sorusuna cevap verdi.

Kılıçadroğlu, "Biz de bugün benzer şeylere maruz kalabiliriz. Bu tablo ortadayken ‘Hayır, kimse bana dokunamaz' demeyi doğru bulmuyorum." dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bu sabah katıldığı radyo programında Enver Aysever'in konuğu oldu. Kılıçdaroğlu kısaca şunları söyledi:

 "Baskıcı rejimler belli yöntemlere başvururlar. AKP 15 Temmuz'dan sonra ‘egemenlik kayıtsız şartsız milletindir' dedi, demokrasi dedi. Bugün gelinen noktada tam tersini yapıyor Adalet ve Kalkınma Partisi. Söylediğim şeyleri Taksim'de söyleyince, Yenikapı'da söyleyince alkışladılar. Grup toplantısında söylediğimdeyse eleştirdiler.

"KİMSE BANA DOKUNAMAZ DEMİYORUM"

Yeniden CHP'ye saldırma dönemi başladı. Baskıcı dönemlerde Ecevit, Baykal sorgulanmıştır, tutuklanmıştır, gözaltına alınmıştır. Biz de bugün benzer şeylere maruz kalabiliriz. Bu tablo ortadayken ‘Hayır, kimse bana dokunamaz' demeyi doğru bulmuyorum. "

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Bu sabah konuştu Kılıçdaroğlu'ndan dikkat çeken açıklama! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR13 YORUM
  • cengiz 14 Kasım 2016 22:47 fetöyü getirmemek için idam tartışması çıkardılar diyor. amerikada zaten idam var. nasıl bir mantık çıkarsaması bu

    CEVAP YAZ 1 1
KİMDİR ?
Kemal Kılıçdaroğlu
KEMAL KILIÇDAROĞLU KİMDİR?

Tunceli'nin Nazımiye ilçesinde doğan Kemal Kılıçdaroğlu, ilk ve ortaöğrenimini Erciş, Tunceli, Genç, Elazığ gibi Anadolu'nun çeşitli yerlerinde yaptı. Yükseköğrenimini yapmak için girdiği Ankara İktis

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro