Bu eldiveni hiçbir şey yok edemiyor!

Schmitz Mittz ismini taşıyan bu özel eldivenler özel bir teknolojiyle geliştirildi. Üzerine ateş püskürttüğünüzde, bıçakla kesmeye çalıştığınızda veya çekiçle hızlıca vurduğunuzda eliniz içinde olsa dahi bir şey hissetmediğiniz gibi, eldiven herhangi bir zarar da görmüyor. Ateşe karşı bu denli dayanıklı olması özellikle bu eldivenlerin itfaiyenin çok işine yaradığını belirtilirken, kesik cam parçaları veya keskin maddelere müdahale durumunda da eldivenler fazlasıyla iş görüyor. Ürün 80 dolara satılıyor; ancak Türkiye'de satışı yok.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

  • Teknoloji 12 Şubat 2018 09:16
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Bu eldiveni hiçbir şey yok edemiyor! videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro