eposta yazdır zoom+ zoom-

Bozdağ'dan Erdoğan'a suikast ihbarı açıklaması

Bozdağ'dan Erdoğan'a suikast ihbarı açıklaması

Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Erdoğan'a Balkanlar ziyaretinde suikast yapılacağı ihbarlarını değerlendirerek konuya ilişkin bir açıklama yaptı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 19-05-2018 20:36 - Güncelleme: 19-05-2018 20:36

Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Erdoğan'a Balkanlar ziyaretinde suikast ihbarıyla ilgili 'Erdoğan, ölüm tehditlerinden korkacak, yolundan ve davasından dönecek biri değildir' açıklamasında bulundu.

Bozdağ, konuyla ilgili Twitter hesabından yaptığı açıklamada, şu ifadeleri kullandı: Recep Tayyip Erdoğan; Türkiye Cumhurbaşkanıdır, Türk milletinin lideridir, milletin adamıdır, adaletin bekçisidir, mazlumların cesur ve gür sesidir, her daim hakkı tutup kaldırandır, milletine,bayrağına,vatanına ve devletine sevdalıdır, Allah’a ve Resulü’ne aşıktır.

Böylesine büyük bir liderden ve dava adamından rahatsız olan ve cumhurbaşkanımızı yok etmek isteyen çevrelerin olduğunu da biliyoruz.

ERDOĞAN ÖLÜM TEHDİTLERİNDEN KORKACAK BİRİ DEĞİLDİR

Suikast ihbarları,her daim olan ihbarlardır. Recep Tayyip Erdoğan, ölüm tehditlerinden korkacak,yolundan ve davasından dönecek biri değildir.

ERDOĞAN'IN, ALLAH'IN İZNİ OLMADAN VERİLEN CANI KİMSENİN ALAMAYACAĞINA İMANI TAMDIR

Recep Tayyip Erdoğan, imanlı,salih bir mü’mindir.Allah’ın izni olmadan verilen canı kimsenin alamayacağına imanı tamdır. Cumhurbaşkanımız bugünlere,nice tehditleri ve nice baskıları aşarak, nice oyunları ve tuzakları bozarak geldi,bından sonra da aynı inançla devam edecektir.

"SUİKAST İHBARLARI YENİ DEĞİL, SÜREKLİ VARDIR"

Cumhurbaşkanımıza süikast ihbarları,yeni değil,sürekli vardır. Baskı,tehdit ve ölüm korkusuyla, baskı altına alınacak,davasından vazgeçirilecek ve yolundan döndürülecek bir lider değildir R.Tayyip Erdoğan. Bunca yaşanmışlığa rağmen,bunu öğrenememiş olanlar ancak ahmaklardır.

Allah’ın yardımı,himayesi ve muhafızlığı altında, aziz milletimizin,ümmeti Muhammed’in ve mazlumların duasıyla Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yoluna devam edecektir. Kimse bu yolu kapatamayacak, kimse bu yürüyüşü durdurmayacaktır.

Ya Rabbi! İslam ve Türkiye düşmanlarının şerrinden cumhurbaşkanımızı sen koru. Ya Rabbi, sen tuzak kuranların en hayırlısısın, bütün tuzakları kuranların başına geçir. Ya Rabbi, milletimizin,ümmeti Muhammed’in ve mazlumların lideri ve umudu cumhurbaşkanımızın muhafızı sen ol.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Bozdağ'dan Erdoğan'a suikast ihbarı açıklaması haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR5 YORUM
  • Misafir 20 Mayıs 2018 11:18 Hiç birşey olmaz,Amerika başkanından fazla koruması var demogojiye gerek yok.TAMAM

    CEVAP YAZ 0 1
KİMDİR ?
Recep Tayyip Erdoğan
RECEP TAYYİP ERDOĞAN KİMDİR?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan 26 Şubat 1954'te İstanbul'da doğdu. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.

DEVAMI » Bekir Bozdağ
BEKİR BOZDAĞ KİMDİR?

64. ve 65. hükümette Adalet Bakanı olan Bekir Bozdağ, aslen Yozgatlı. 1 Nisan 1965'te Yozgat Akdağmadeni'nde doğan Bekir Bozdağ'ın babasının ismi Mehmet Duran , annesinin adı ise Nuriye. Asıl mesleği avukatlık olan Bekir Bozdağ Uludağ &Uum

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro