Bizim Hikaye Fikri Reha Özcan kimdir?

Shameless'ın Türkiye uyarlaması Bizim Hikaye perşembe günü meraklılarıyla buluşacak. En çok merak edilenler biri evin babası Fikri. Bizim Hikaye Fikri Reha Özcan kimdir, nereli? İşte tüm detaylar.

Bizim Hikaye Fikri Reha Özcan kimdir?

Shameless'ın Türkiye uyarlaması Bizim Hikaye perşembe günü meraklılarıyla buluşacak. Dizinin orjinali ile ne kadar benzeyip benzemediği merak ediliyor. Ancak evin babası birebir canlandırlacak gibi duruyor. Bizim Hikaye'de evin babası Fikri'yi tecrübeli oyuncu Reha Özcan canlandıracak. Peki kimdir Reha Özcan? İşte ayrıntılar.

Bizim Hikaye Fikri Reha Özcan kimdir?

REHA ÖZCAN KİMDİR?
Reha Özcan 5 Temmuz 1965 yılında Bingöl'de doğdu. Serhat Özcan'ın kardeşidir. Kartal Anadolu Lisesi'nde tamamladıktan sonra, lisans eğitimini, 1987 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde tamamladı.

Bizim Hikaye Fikri Reha Özcan kimdir?

Profesyonel tiyatro hayatına, 1987 de Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda başladı. 1990-91 sezonunda İstanbul Devlet Tiyatrosu'na atandı. 1992-93 sezonunda İstanbul Antalya’ya yerleşti ve meslek hayatına Antalya Devlet Tiyatrosu'nda devam etti. Akdeniz Üniversitesi'nin Tiyatro kulübünü yönetmen olarak çalıştırdı.

Bizim Hikaye Fikri Reha Özcan kimdir?

Reha Özcan, Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu'nda yönetmenlik de yaptı.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro