YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 01 Temmuz 2018 00:36 - Güncelleme: 01 Temmuz 2018 00:41

Bireysel özgürlükler öne çıkıyor

Bugün1 Temmuz Pazar... Güneş günündeyiz...

Kova burcunda ileryen Ay sabah erken saatlerde Mars ile birleşeceği için güne gergin ve huzursuz enerjilerle başlayabiliriz.

İlişkilerde ve sosyal alanlarda bireysel özgürlükler öne çıkarken kontrolsüz bir agresyon da oluşabilir.

Yengeç burcunda ilerleyen Güneş ve Mars arasında da bugün stresli bir görünüm olacak. Bu eril figürlerle ilişkilerde sorun yaratabilir. Genel olarak çatışmalara ve kazalara açık olacağımız için dikkat etmeliyiz.

Öğle saatlerinde Ay, Akrep burcundaki Jüpiter ile birleşecek. Kişisel ve toplumsal alanlarda daha idealist ve cüretkar davranışlar ortaya çıkabilir. Her türlü aşırılıklara ve kontrolsüz eylemlere karşı temkinli olmalıyız. Arkadaşlıklar, grup faaliyetleri ve organizasyonlarda iyimser ve cesur girişimlerde bulunabiliriz.

Gece saatlerinde ise Ay, Aslan burcundaki Venüs ile karşıt açıda olacak. Sosyal ve sanatsal alanlardaki beklentilerimiz yükselirken, içinde bulunduğumuz koşullardan memnun olmakta da zorlanabiliriz. Kadın figürlerle ilişkilerde çekişmeler meydana gelebilir. Bencil ev dürtüsel hareketlerden uzak durmalıyız. Keyif aldığımız özel uğraşlara zaman ayırmak yararlı olabilir.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Bireysel özgürlükler öne çıkıyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro