Birce Akalay Sibel Üresin'i rezil etti"Ahlak yoksunu, cahil, pis kafalı"

Oyuncu Birce Akalay, minik Ceylin'in öldürülmesi olayı hakkında açıklamalar yapan ve küçük kızların evlendirilmesini savunan Sibel Üresin'e verdi veriştirdi, rezil etti.

Birce Akalay Sibel Üresin'i rezil etti

Oyuncu Birce Akalay, minik Ceylin'in öldürülmesi olayı hakkında açıklamalar yapan ve küçük kızların evlendirilmesini savunan Sibel Üresin'e verdi veriştirdi, rezil etti. Birce Akalay, Ceylin gibi küçük kızların bu zihniyet nedeniyle öldürüldüğünü belirterek, "Sen nasıl bir ahlak yoksunu, cahil, pis kafalı bir kadınsın" dedi. Sibel Üresin daha önce yaptığı çok eşliliği destekler açıklamaları ile gündemi sallamıştı.

Birce Akalay Sibel Üresin'i rezil etti

Türkiye minik Ceylin’in katledilmesiyle sarsıldı. Küçük Ceylin’in komşuları tarafından katledilip, bodrum katındaki bir sandıkta saklanmasının şoku halen sürüyor. Ceylin cinayetine sosyal medyadan da tepkiler sürüyor. 10 yaşındaki kızın öldürülmesi, sosyal medyanın gündemine pedofili ve çocuk cinayetlerini taşıdı.

Birce Akalay Sibel Üresin'i rezil etti

Ünlü oyuncu Birce Akalay, kendisini muhafazakar ve yaşam koçu olarak tanıtan Sibel Üresin’in bir TV kanalında yaptığı açıklamaları yayınlayan bir hesabın iletisini paylaşarak, Ceylin’in öldürülmesine tepki gösterdi.

Birce Akalay Sibel Üresin'i rezil etti

Birce Akalay’ın paylaştığı twit’te “12 yaşındaki KIZ ÇOCUĞU, 60 yaşında birisiyle evlenir diyen ahlak yoksunları yüzünden #Ceylin’ler öldürülüyor” yazıyordu.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro